1 AJAXIEDEN blijft de baas! 1 Maar blijft eten bij DE HAAS LANGS DE LIJNENo A f A X CLUBNIEUWS - PAG. 57 Het Tweede. Ons tweede gaat op den goeden weg voort en klopte Z.F.C. II in Zaandam met 3—2. Een kwade klip is hier omzeild. Ook Stormvogels II werd het slachtoffer en verloor eveneens met 32. Haarlem schijnt voor dit elftal niet gelukkig te zijn; eerst werd hier van E.D.O. verloren en thans van R.C.H. met 32. Dit elftal schijnt een bijzondere voorliefde te hebben voor de cijfers 3 en 2. Moge in de toekomst dan deze uitslag steeds in hun voordeel zijn. Het Derde. Onze jongens gingen op 11 November bij W.F.C. II op bezoek en kwamen met een goede 41 overwinning terug. De tweede wedstrijd in deze maand en wel in de kaasstad, eindigde in een gelijk spel 22, terwijl j.l. Zondag tegen T.O.G. II eveneens een gelijk spel 33 werd bevochten. Het Vierde. De jongens van ons vierde elftal hebben zich deze maand terdege geweerd en sloegen O.D.E. II met niet minder dan 80. Z.R.C. 2 moest met 42 de meerderheid van ons elftal erkennen en tegen D.E.C. werd gelijk gespeeld 44. Gaat zoo voort, jongens. Jullie hebt verdienste? lijk gewerkt en we hopen de volgende maand wederom successen van jullie te mogen memo? reeren. UIT DE AoVc Bo Het vijfde eltal kwam deze maand maar twee? maal in het veld. De eerste wedstrijd tegen Ont? waakt 2 eindigde in een gelijk spel 11, terwijl tegen P.&T. II een klinkende 50 overwinning werd behaald. Met het zesde elftal gaat het niet zoo goed. De resultaten van deze maand zijn wederom van dien aard, dat het bovenstaande uitlating rechtvaardigt. Tegen A.F.C. 5 werd een magere 21 overwinning behaald. Hierna werd tegen B.P.C. II met 32 ver? l!illlllllllll!llllllllll!lllllllll!llll!llll!llllllllll!IIIIIIIIH 1111B RESTAURANT DE HAAS MMEUS loren, terwijl ook tegen F.I.T. II met 50 werd verloren. Zondag j.l. werd een puntloos resultaat bereikt tegen W.M.C. II 00. Jongens, de resultaten zijn hier werkelijk niet schitterend en jullie dient dit toch wel in het oog te houden. Wij verwachten thans, dat hier spoedig een ommekeer ten goede zal plaats vinden. Met het oog op de opening van ons nieuwe veld dienen jullie toch wel je uiterste best te doen om betere resultaten te behalen. Het zevende kwam uit Aalsmeer met een flinke 51 overwinning thuis. Tegen W.M.S. II werd het resultaat 44. Wederom vier goals tegen. Op 18 November werd de eerste nederlaag geleden tegen A.E.D. met 45. Dat was zeker een vergissing. Volgenden keer beter. Onze junioren en adspiranten hebben de afge? loopen maand vele zeer goede resultaten bereikt; waarvan wel allereerst de overwinning van de Jun. I tegen Blauw?Wit I dient te worden vermeld. Verder gingen de Jun. II op den goeden weg voort en boekten verschillende mooie resultaten. Ook de Jun. III bleven niet achter, terwijl het vierde niets dan overwinningen behaalde. Goed zoo, jongens, we zijn op den goeden weg, zorg er voor, dat dit zoo blijft. Wij rekenen voor de toekomst op dezelfde goede resultaten. De adspiranten I boekten deze maand eveneens een viertal nuttige overwinningen, waaronder een zeer mooie op Blauw?Wit. Bravo, jongens, goed stand houden. De adspiranten II bleven niet achter en gaan stilletjes door met punten verzamelen. Ook adspiranten III sloegen deze maand weer een prima figuur. De adspiranten IV zijn wel wat te hoog ingedeeld. Zij komen nog al eens tegenover elftallen, waarvan de jongens physiek wel 50 meer waard zijn dan onze pukken. Op den duur moet men het er dan toch tegen afleggen. Maar desniettemin doen zij hun uiterste best en geven de volle 100

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1934 | | pagina 7