PAG. 60 - AJAX CLUBNIEUWS AAN ONZE DAMES. hebben ongetwijfeld iets van binnen voelen trillen, toen onze praeses, Marius Koolhaas, den eersten paal in den grond liet verdwijnen. Velen hebben ook met spanning diverse malen een bezoek ge* bracht aan die plaats, waar zoo langzaam, of moet ik zeggen vlug, ons home ging verrijzen. Het leggen van de grasmat, het storten van het beton; de plaatsing van den kap op de tribune enz. enz. Men ging temeer daar geregeld een bezoek afleggen niet alleen voor het bouwen, maar ook om belangstelling te toonen in het werk van onzen lijf*architect Daan Roodenburgh. Welke vereeniging kan er ten slotte op bogen, zoo iemand onder zijn leden te hebben. En wat heeft hij ons thans gebracht? Neen verder ga ik niet. U moet dat alleen op 9 December gaan aanschouwen. U zult hem geen grooter genoegen doen, dan op dien dag „acte de presence" te geven. En U zult versteld staan. In het volgend nummer, dat mag ik hier wel verklappen, vertellen wij U den loop van den bouw van ons Stadion in woord en beeld. Polygoon zal hierbij niets zijn. Ik moet thans eindigen, maar doe dat niet eerder dan na U allen opgeroepen te hebben op den negenden December aanwezig te zijn op de tribune. Moge het ons in lengte van dagen gegeven zijn, evenals op het oude veld, nog vele lauweren op het nieuwe groene veld te oogsten en toe te voegen aan dien, welke wij reeds hebben behaald. Het zij zoo! J. K. Een dergelijk bericht komt in ons clubblad niet veel voor, maar de commissie gevormd uit de dames van bestuurderen, spelers, officials enz. heeft ons verzocht in dit clubblad den volgenden oproep te plaatsen: De dames, die bijgedragen hebben aan de vlag, die wij aan ons Ajax bij de Opening van het Stadion zullen overhandigen, worden be* leefd verzocht 9 December a.s. uiterlijk om 12 uur op de tribune aanwezig te zijn. DE COMMISSIE. HULDEBLIJK-PRAATJEo Wederom is de tijd aangebroken, dat het club* blad zal verschijnen en wederom moet ik mijn noodkreet laten hooren, want helaas die laatste loodjes wegen wel heel erg zwaar. Nog steeds is het benoodigde bedrag niet bijeen, en nog steeds hebben lang nog niet allen bijgedragen. Hoe zit het nu toch, Ajaxieden? Zou ik mij vergist hebben? Neen, dat bestaat niet als wij, Ajaxieden ergens de schouders onder zetten, dan komt het altijd voor elkaar, tenminste als alle schouders mee* helpen. Waarom zou het dan nu niet lukken? Komt leden, nog een klein rukje, en we zijn er. Helpt u ook een handje mee? Zendt dan omgaand uw bij drage in. Intusschen zijn de ramen besteld en ze zijn al bijna klaar ook. Ik heb ze in de ateliers van de firma Bogtman te Haarlem al eenige malen mogen aan* schouwen en het is de moeite waard. Prachtig zijn ze en ze zullen zeer zeker in ons clublokaal een schitterend effect maken. Met trotsch zult gij, bij* dragers, steeds kunnen zeggen „hoe schitterend mooi toch ons huldeblijk". Maar gij, achterblijvers, wat zult gij zeggen? Dit is het laatste clubblad waarin ik uw deelname kan vragen en U kan aanmoedigen om uw pen* ningske te offeren. Welnu laat deze laatste maal niet vergeefs zijn en laat ik op 9 December met trotsch kunnen zeggen: „Ziet, als de Ajaxieden ergens de schouders onder zetten komt het altijd voor elkaar"! Daarom voor de laatste maal: Zendt omgaand uw bijdrage in. Tj. DE MUNNIK, van Breestraat 143. Postgiro 157177. Gem. Giro M. 2218. Verzoeke beleefd op de adresverandering te letten. De stand van de financiën is thans: te betalen 1250. Aanwezig bij postgiro 355.50 bij Gem.giro 618.75 u in kas 13.75 Nog te ontvangen van inschrijvers 134.1122. Te kort 128. Mag ik nogmaals den inschrijvers dringend ver* zoeken thans hun ingeschreyen bedrag te willen overmaken? Zendt uw biljet in a. u. b. Com. Huldeblijk

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1934 | | pagina 10