oiticieele: ^g^^eeunqen AJAX CLUBNIEUWS - PAG. 107 We blijven sterker en moeten de Volewykers alle zeilen bij zetten om doelpunten te voorkomen. Het spijt me, dat ik zeggen moet, dat zulks niet altijd even fair ging. De Volewyk- aanvoerder gaf in deze al wel een heel slecht voorbeeld, daar weten Adriaanse en de Bruin van mee te praten. Aan den heer Couton onzen dank voor de belangstelling. A.s. Zondag gaan we naar B.P.C. de No. 1 van onze af- deeling. Speel voor wat we waard zijn, jongens, en blijf als ik OPTIMIST. VAN „HET ZEVENDE". Jantje huilt en Jantje lacht en zoo is het bij het zevende ook. Den eenen wedstrijd verliezen we en den volgenden winnen we. Tegen D.E.C. IV was het niet zoozeer noodig, dat we ver loren en was Hartog aan onze nederlaag voor een groot deel schuldig. In je doel blijven, jong, geen wandelingen maken, dat is voor een keeper altijd noodlottig. J.l. Zondag hebben wij gewonnen van Watergraafsmeer IV met 51 en ik heb in jaren niet zulk een prettigen wedstrijd gespeeld, tenminste wat betreft onze tegenstanders. Het waren echt prettige jongens om tegen te spelen. Nu was de scheids rechter wel buitengewoon streng, want als je slechts naar de tegenpartij wees, had je al een vrije trap tegen je. Af en toe was het een gokje, wie den trap moest nemen. Maar met dat al we hebben gewonnen. Voor de rust was Bruyntjes met twee mooie doelpunten de man; na de rust Takes met twee goals en Hombroek met één en het was gepiept. Het was intusschen Watergraafsmeer gelukt Hartog te verschalken; een verdiende belooning voor hun harde werken. Veel te gauw kwam het einde en kon ondergeteekende aan zijne administratie begifinen. Wat heb je tegenwoordig een papieren in te vullen om een partijtje te kunnen voetballen. Een typiste zou geen overbodige luxe zijn. YRREF. (Zeker Renate Müller als privé-secretaresse? Red.). Door het bestuur geschorst van 16 Nov. 1933 tot 15 Jan. 1934, I. G. v. Os. Wij herinneren onze leden aan den gezelligen Ajax^avond. Zaterdag a.s. in de Huize Krasnapolsky. Aan? vang 8 uur. Het centraal comité voor jeugd?werkloozen roept voor haar collecte op 23 December collec? tanten op. Leden en donateurs die zich voor dit goede doel ter beschikking willen stellen worden verzocht zich aan ons secretariaat op te geven. Denkt aan de kaartenuitreiking voor Holland Oostenrijk op Vrijdag 8 December op onzen club? avond. Men denke er aan dat niet afgehaalde plaatsen voor rekening en risico van de aanvragers blijven.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1933 | | pagina 13