PAG. 62 A A X CLUBNIEUWS Breeuwer, die ingevallen was voor den gebles? seerden Oldenburg, nam de centervoorplaats in en gaf op uitstekende wijze de leiding in een serie ge? vaarlijke Haarlem aanvallen, daarbij veelal ge? bruik makend van den snellen Iseger op de rechts? buitenplaats. Keizer hield op fraaie wijze eenige gevaarlijke schoten uit ons doel, doch toen onze middenlinie een moment zich al te veel op het steunen van onzen aanval toelegde, brak Breeuwer door en verkleinde met een prachtschot opnieuw Haarlem's achterstand. Met 42 hebben de Ajax?aanhangers het laatste kwartier wel niet in angst en vreeze geleefd, doch heelemaal gerust waren ze toch ook niet en ieder was tenslotte blij, dat de heer Vermeer het einde aankondigde. Ajax staat nu opnieuw aan den top van de rang? lijst, op den voet gevolgd door V.S.V. en het treft dus wel bijzonder, dat juist a.s. Zondag de Vel? senaren bij ons op visite komen. Tegen Haarlem was 50 reeds voldoende om de twee winstpunten te behalen, doch Zondag a.s. zal de volle 100 weer gegeven moeten worden; daar zijn onze menschen ook wel van door? drongen. De opstelling van het elftal is ons, op het moment dat deze regels naar de zetterij gaan niet bekend. Zij hangt, behalve van de meening der elf? tallen?commissie, bovendien er nog van af welke spelers weer geheel fit zullen zijn en men hoopt, dat daartoe v. Reenen en Schubert en v. Deyck zullen behooren. In ieder geval Jurriaans, de pech? vogel, niet. Hoe het met Cor's blessure verder gaan zal is een vraag, doch zeker is het in ieder geval, dat de eerste weken van spelen niets zal komen. Jammer voor ons elftal en voor Cor, dien we vanaf deze plaats een spoedig herstel wenschen. Onze reserves kwamen in de twee laatste weken met behoorlijke resultaten voor den dag en als we afgaan op hetgeen ons verteld werd, dan is ook het geleverde spel van aanmerkelijk beter gehalte. Een 33 gelijk spel tegen Zeeburgia en vooral de overwinning op Blauw Wit 2, met 53, geeft voldoening. Collega de Vlieger heeft dezen wed? strijd bijgewoond en zal verderop in dit nummer den lezers inlichten. Ajax 3 is trouw verder gegaan op het pad der klinkende overwinningen. In Utrecht werd Velox 2 met 52 geklopt en Zondag j.l. bleek de handicap van 4 invallers nog geen bezwaar om T.O.G. 2 met 91 te kraken. Sunit's verslagen zullen U met de wederwaar? digheden van ons derde bekend maken. Van de verrichtingen van Ajax 4 weten wij wederom slechts de uitslagen, een 23 nederlaag tegen Volewyckers 2 en een 70 zege in Alkmaar (begint van Alkmaar de voctorie?) op Alcm. Vie? trix 2. Wie houdt ons van de verrichtingen van ons vierde, hetzij schriftelijk of telefonisch op de hoogte? Hetzelfde geldt voor Ajax 5. Ook hier alleen de cijfers: Ajax 5?Electra 2 10, Ajax 5? Z.S.G.O. 2 2—2. De resultaten van Ajax 6, dat het pad der over? winning ontrouw is geworden en Ajax 7, worden door de resp. verslaggevers onder de rubriek: Wedstrijdverslagen, beschreven. Juist voor het ter perse gaan van dit nummer be? reikt ons de opstelling van het eerste elftal: Keyzer Diepenbeek H. Loois v. Deyck Anderiessen Puttelaar ten Have Volkers v. Reenen Schubert Mulders Indien de weers? en terreinomstandigheden het mogelijk maken, zal de competitie?ontmoeting Ajax?Bl. Wit K.N.V.B. junioren als voorwedstrijd gespeeld worden. APE. Thuiswedstrijden onzer Veteranen. Het bestuur heeft een besluit genomen, waar? mede ieder Ajacied, die natuurlijk geregeld onze oude garde met een bezoek vereert, zal sympha? tiseeren. Er is n.l. besloten om bij de wedstrijden onzer veteranen een zeer miniem bedrag voor entree, n.l. 10 cent te heffen. De opbrengst zal worden afgedragen aan het Crisis Comité Wij zijn ervan overtuigd, dat ieder goed Ajacied deze geste van het bestuur in dien vorm zal weten te waardeeren, dat elk gaarne zijn steentje voor het goede doel bijdraagt. Ieder lid steune dus, ondanks het gemis van ver? plichting, het bovenstaande goede doel.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1933 | | pagina 6