MgfWERfLAGEN. A J AX CLUBNIEUWS - PAG. 17 AJAX-REISGEZELSCHAP. CRICKET. gevolgd door een geblesseerden teen, de onwillige nek van Wijngaarden, zoodat deze drie dagen buiten gevecht gesteld werd, de maagkramp van Anderiessen, waardoor zijn medespelen eens zeer onzeker werd, het waren allemaal moeilijkheden en onaangenaamheden, welke wij moesten door? staan. Maar desondanks hebben allen medege? werkt om het saamhoorigheidsgevoel zoo hoog mogelijk op te voeren. Onze eerste wedstrijd had een zeer behoorlijk resultaat. Slechts met drie?één te verliezen was onder de terreinomstandigheden met gemis van Diepenbeek en van Reenen een eer? volle prestatie. De zwarte vlek was de tweede wedstrijd, doch hier zat om de boven geschetste redenen reeds bij voorbaat geen winst in. De derde wedstrijd was de glorie en wij voelen ons verplicht onze jongens hartelijk dank te zeggen voor de op? offeringen, welke zij zich in hun vacantie getroost hebben om steeds zoo goed mogelijk aan den start te verschijnen. Jongens wij hopen, dat jullie met nieuwe indrukken weer frisch aan den dage? lijkschen arbeid kunt gaan en wij hopen tevens, dat deze reis een prachtige inzet voor het komende seizoen zal mogen worden, tot heil van ons aller Ajax. G. DE JONGH. Geachte Ajaxfamilie, Onze vereeniging zit in een magnifieke af deeling, dus de belangstelling zal weer geweldig worden. Zooals U allen bekend zal zijn, gaat het Ajax?reis? gezelschap het a.s. seizoen onze spelers op al haar uitwedstrijden weer vergezellen; om ons idee echter te doen slagen hebben wij nog eenige deeb nemers(sters) noodig. Wij hebben de twee laatste seizoenen geweldig gezellige reizen met de touring? car gehad, al werd er wel eens verloren, de stem? ming was steeds reuze reuze. Ajacieden die met onzen opzet sympathiseeren, gelieve zich per ommegaande bij eerst onderge? teekenden aan te melden, alle inlichtingen kunt U na 7.30 uur n.m. bij hem bekomen, s.v.p. niet op kantoor bellen. Met hartelijke Clubgroeten J. G. CLUWEN, 2e Jacob v. Campenstraat 120huis- J. H. F. v. OVEREEM, Paramaribostraat 72 h Ajax IIOlympia II. Een wedstrijd van lage totalen. Ajax begon te batten en bracht het tot 35 runs met 9 menschen, waarvan T. Gehrels en Radjiman in de dubbele cijfers kwamen, resp. 10 en 11. Olympia bracht het er nog slechter af n.l. 14 met 7 menschen. Zooals men ziet was de opkomst niet schitterend. Bowling?cijfers Ajax F. Gehrels 4 voor 6 en F. Schoevaart 1 voor 8. In de 2e inning van Ajax vlotte het beter en werd er op 63 voor 3 gesloten, waarvan F. Schoevaart 12 en Radjiman en W. Schoevaart ieder resp. 18 en 16, beiden not out. Ajax IIAlbion. Het was zelfs te warm voor cricket en dat wil wat zeggen. De eerste inning van Ajax was niet schit? terend, voor een totaal van 42 zat ons tiental aan den kant. U zult zeggen tiental, cricket wordt toch met elf menschen gespeeld? Eén clubman? had ons weer in den steek gelaten, dus moesten we met 10 menschen zien wat we ervan terecht konden brengen. Albion bracht het tot een totaal van 147. Dit totaal was niet te danken aan goed batten, doch was te wijten aan buitengewoon slecht fielden van Ajax. Het was een drama. De eenvoudigste vangkansen werden gemist en het was voor de bowlers om wanhopig te worden. Bowling?cijfers F. Gehrels 2 voor 26, F. Dukker 3 voor 64 en F. Schoevaart 1 voor 5, Schubert en B. Schoevaart konden dezen keer geen succes boeken. Ajax werd natuurlijk weer ingestuurd door Albion, teneinde een inningsoverwinning te for? ceeren. De 2e inning van Ajax kunnen we gevoegelijk de inning van Arens en Schubert noemen. Het batten van deze was werkelijk prachtig, harde slagen naar boundary, afgewisseld door scherp runnen. Albion deed alle moeite om ze uit te krijgen, maar niets mocht gelukken. De inning van Schubert bevatte 2 zessen en 4 vieren, terwijl Arens 2 vieren sloeg. Het was keurig en een kleine vergoeding voor het slechte fielden in de eerste inning. YRREF.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1933 | | pagina 17