AMSTEEDAMSGHE ATHLETIEK BOND A J AX CLUBNIEUWS - PAG. 167 Art. 12. De scheidsrechters voor de wedstrijden der Juniores Competities zullen met bijzondere zorg worden gekozen. Art. 13. Speelt een vereeniging met meer dan één Juniores- elftal, dan zullen deze worden aangeduid door de letters A. B, C, enz. Art. 14. De Juniores elftallen eener vereeniging zullen in rangorde geplaatst worden tusschen het 2e en 3e elftal der vereeniging. Art. 15. Spelers van een Juniores elftal zullen derhalve ge rechtigd zijn als invaller te spelen voor het eerste, resp. tweede elftal hunner vereeniging. Art. 16. Een speler van een Juniores elftal mag steeds in het le elftal zijner club invallen. In het tweede elftal niet meer dan 2 maal per maand op straffe van uitsluiting voor het Juniores elftal. Art. 17. Zij zullen door het invallen voor het eerste of tweede elftal niet ongerechtig worden voor het Juniores elftal uit te komen. Art. 18. Een speler, die van een Juniores elftal naar een 3e of lager elftal moet worden teruggeplaatst, dient hiervoor bij de maandelijksche elftalopgave te worden opgegeven. Art. 19. De kampioenen der verschillende comp. afd. spelen om de Juniores Beker van Nederland. Deze wedstrijden worden gespeeld volgens afvalsysteem. Voor de eerste ronden zullen de kampioenen groepsgewijze loten teneinde de reizen te bekorten. Art. 20. Aan de spelers der afd. Kampioenselftallen zullen evenals aan de spelers van het elftal dat de Juniores Beker wint herinneringsmedailles worden uitgereikt. Art. 21. Het Bondsbureau is belast met de regeling der wedstrijden en het aanstellen van de scheidsrechters. M.H., Dank zij de welwillende medewerking, welke wij van het Ajax Bestuur mochten ondervinden, hebben wij het genoegen U uit te noodigen tot deelneming aan een AVOND-WEDSTRIJD welke wij zullen organiseeren op HET AJAX TERREIN en wel op Woensdag 14 Juni a.s. De wedstrijden zullen aanvangen om 7.30 n.m. Het programma door onze Technische Commissie samen gesteld, luidt als volgt: a. Wedstrijden uitsluitend voor Ajaxleden: 1. 100 Meter Heeren. 2. 100 Meter Junioren. Leden die hieraan wenschen deel te nemen worden ver zocht zich omgaande op te geven bij J. Elzenga. b. Wedstrijden uitsluitend voor A.A.B.-Leden: 3. 100 Meter Heeren Klassen A. en B. 4. 800 Meter Heeren Klassen A. en B. 5. Speerwerpen Heeren alle Klassen. 6. 4 X 400 Meter Estafette Heeren alle Klassen. c. Wedstrijden open voor alle leden van Sportorganisaties te Amsterdam t.w. Athletiek, VoetbalGymnastiek, Korfbal, Boksvereenigingen etc. 7. 1500 Meter Heeren Klasse C. De wedstrijden zullen worden gehouden onder de reglemen ten van de K.N.A.U. Inschrijvingen kunnen uitsluitend schrif telijk geschieden via den Secretaris van de Vereeniging en moeten uiterlijk 7 Juni a.s. in het bezit zijn van den Secretaris der Technische Commissie, den heer G. Cramer Jr., Reinier Claeszenstraat 51II West. Het inleggeld voor de nummers 3, 4, 5 en 7 bedraagt ƒ0.20 per nummer en voor nummer 6 ƒ0.50 per ploeg, hetwelk gestort moet worden op Gemeente Girorekening C. 1223. Inschrijvingen, welke na 7 Juni binnenkomen en waarvan geen inleggeld wordt ontvangen, worden zonder meer ter zijde gelegd. Voor Ajax leden wordt geen inleggeld geheven. Bij voldoende deelname zullen voor ieder nummer ten minste vier prijzen beschikbaar worden gesteld. Aanwijzingen van Jury en Orde-commissarissen zullen onmiddellijk moeten worden opgevolgd. Wij vertrouwen, dat ook van Uwe Vereeniging verscheidene Heeren zullen inschrijven, ten einde ons in de propaganda voor de Athletiek hier ter stede en wel speciaal in het Oostelijke gedeelte van onze stad te steunen. Hoogachtend, Namens het Bestuur van den A.A.B. D. J. Willink, Voorzitter. P. H. van Doesburg, Secretaris.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1933 | | pagina 7