OFFl< MEDEDEEL! NGEN -^1- 'mmmmmmmmmmmmmmmm A J A X CLUBNIEUWS PAG. 137 gens de statistieken ongeveer een tiende van het ge- heele aantal gekeurden moge het een troost zijn, dat zij op het juiste moment zijn tegengehouden bij den gemeenschappelijken opmarsch naar de sport beoefening, waardoor zij voor latere, ernstigere teleurstellingen zijn gespaard gebleven. Het ware te wenschen, dat elke leider, elke ver antwoordelijke instelling van deze waarheid geheel zou zijn doordrongen. VAN DEN PENNINGMEESTER. Contributie. Zij, die hun contributie tot heden nog niet betaal den, worden verzocht dit alsnog te doen op de Ajax postrekening No. 123977, waarna het diploma per post wordt toegezonden. Ook bestaat gelegenheid tot betaling op de club avonden. Tot het Stadion wordt zonder geldig diploma be slist geen toegang verleend. Adresverandëring van den Penningmeester vanaf 19 April a.s. Const. Huijgenslaan 4, Aerdenhout Herman Gorterstraat 19, Amsterdam. van naar Paasch-Tournooi der A.F.C. „Ajax", Amsterdam, te houden op 16 en 17 April 1933 in het Stadion te Amsterdam. 16 April - le Paaschdag aanvang 12 uur Ajax Jeugdcomb.Gross-Duisburg Jeugdcomb. A. aanvang 1.30: Liersche S.K.Budapesti Keruleti Scheidsrechter Grootmeijer. B. aanvang 3.15: AdmiraAjax Scheidsrechter v. Moorsel, 17 April -2e Paaschdag aanvang 1,30 uur: Verliezer AVerliezer B Scheidsrechter. aanvang 3.15 uur: Winnaar AWinnaar B Scheidsrechter Boekman. Bepalingen. 1. De wedstrijden worden gespeeld volgens de be palingen en reglementen van den K.N.V.B. 2. De wedstrijden zullen worden geleid door scheidsrechters van den K.N.V.B. en/of erkende Bonden. 3. Protesten kunnen niet worden ingediend. 4. De wedstrijden duren anderhalf uur (1.30). Bij gelijk spel wordt tweemaal 7^2 minuut ver lengd, is dan nog geen beslissing gevallen dan zal door iedere partij 3 strafschoppen worden ge nomen, teneinde een beslissing te verkrijgen. Dit is van toepassing voor alle wedstrijden, die gespeeld worden tijdens dit tournooi, dus ook voor de finale. Pr ij zen der plaatsen: eere tribune 1.50 marathon zijvakken zuid. tribune staanplaatsen jongensplaatsen (1000) 1.50 1.— 0.75 0.40 0.10 Donateurs- en seizoenkaarten overdekte tribune worden ondergebracht op de marathon-tribune. Seizoenkaarten op de tribune worden onderge bracht zijvak naast marathon-tribune. Leden- en introductie's worden ondergebracht eere-tribune beneden gedeelte. le Prijs: Zilveren molen 2P 11 11 11 3e ii ii 11 4e

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1933 | | pagina 9