De Zomerspelen pan beginnen! Meldt U aan!!! PAG. 140 - A J AX CLUBNIEUWS HONKBAL, Eerstdaags staat weder het honkbalseizoen voor de deur en neemt het oefenen hiervoor een aanvang. Ook dit jaar hopen wij natuurlijk weer een goed figuur te slaan. Daarvoor is allereerst een goede oefening noodig en ten tweede een goede geest en veel enthousiasme bij de honkballers zelf. De spelers, die nog materiaal in hun bezit hebben van het vorige seizoen, worden dringend verzocht dit zoo spoedig mogelijk in de kast op het veld te deponeeren, daar ik een overzicht moet hebben van het aanwezige en nog noodig zijnde materiaal. Te vens wordt ieder er op gewezen, dat hij geen mate riaal méér uit de kast mag nemen, dan het daarvoor aangewezen. Te beginnen met dit jaar krijgt een ieder zijn eigen handschoen, waarvoor hij moet zorgen. Ook wordt den spelers nogmaals gewezen op ons tenue, zwarte of blauwe broek, met rood-wit verti caal gestreept shirt. Thans zijn deze shirts zoo goed koop, dat iedereen er wel één kan koopen. Ajax zorgt voor goede en prettige ontspanning des zomers, als het voetbalseizoen stil ligt, zoodat de spelers zelf moeten zorgen niet met alle mogelijke en onmoge lijke kleuren op het veld te verschijnen, en de naam Ajax tegenover de andere vereenigingen ook op deze manier hoog te houden. Nieuwe spelers worden verzocht zich ten spoedig ste op te geven, op alle manieren vóór 15 April a.s., daar de ledenlijst voor den Bond weg moet. De volgende spelers zijn definitief opgegeven: H. L. Arens, W. Bakker, Been, H. H. en J. P. Blom- vliet, de Bois, Brave, Bremer, Brouwer, Dekeling, Doon, Eichelsheim, Elzenga, v. Galen, Holtzappel, Kuipers, Middendorp, E. C. Muller, v. Munster, Nieu- wenhuijse Jr., Roodenburgh, Scharlau, Schelvis, H. Schoevaart, Schubert, J. F. Smit, Stam, J. P. H. B. Thiry, Thumann, A. de Wit, v. Wijngaarden. Eventueele nieuwe spelers moeten zich dus zoo spoedig mogelijk opgeven aan J. P. BLOMVLIET Eikenweg 26 A'dam (Oost),

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1933 | | pagina 12