OFFICIEELE MEDEDELINGEN W///////////////^^ PAG. 116 A J AX CLUBNIEUWS Piet, je weet hoe steeds m'n oordeel over je ge weest is: Je bent 'n rasvoetballer als je wil...... maar wil het dan ook! In de overige afdeelingen was de oogst dun, vooral onze A.V.B.'ers werden de dupe van talrijke terrein afkeuringen en ons zesde en zevende wachten nog steeds met smart op de gelegenheid om de laatste ,,voet" aan het afdeelingskampioenschap te leggen. Onze reserves waren tweemaal in touw en verlo- ïen van Stormvogels 2 met dezelfde cijfers als in de eerste onmoeting, n.l. 45 en speelden Zondag j.l. met 33 gelijk tegen H.F.C. 2. Vunderink beloofde ons een verslag, dat U onder de wedstrijdverslagen kunt aantreffen. Ajax 3, behaalde een zeer goed resultaat: met 82 werd W.F.C. 2 geklopt. Bravo! Ajax 4 is nog steeds in feilen strijd om den eere- titel gewikkeld met Volewyckers 2, die onze jongens op den voet volgen. Beiden behaalden weer keurige resultaten. Ajax 4 klopte Allen Weerbaar met 5OenO.D.E. 2 met 110. De Volewyckers deden er echter niet voor onder en zonden O.D.E. 2 met 'n 30 en Rapiditas 3 met 'n 151 nederlaag naar huis. 'n Spannende race! Ajax 5 kwam slechts één keer in het veld en ver loor van Electra met 42. Ajax 6 heeft het niet verder kunnen brengen dan een kampioensfuif, diegeen kampioensfuif was; nadere bijzonderheden onder de rubriek wed strijdverslagen. Ajax 7 behaalde haar 10e overwinning, nu tegen Fit 3 en is vol goeden moed de competitie ongesla gen teneinde te brengen, als de Bildt nu maar einde lijk eens ophoudt met roet in 't voetbaleten te gooien. Zondag a.s. weer een verloren dag voor onze elf tallen door den interlandwedstrijd Holland-Hongarije, doch dan schrijven we Maart en kunnen we hopen op 'n geregelde afwerking van ons competitie-pro gramma. "7 T Voor Zondag a.s, zijn nog de volgende wedstrijden vastgesteld: Blauw Wit a jun.Ajax a jun., 10 uur. Blauw Wit aAjax a adsp., 10 uur, beiden op het Nieuwediep. Ajax b adsp.T.O.G. a, 10.30 u., Middenweg 3. Vrijdag a.s. zullen op den clubavond de aange vraagde kaarten voor Holland-Hongarije uitgereikt worden. Het bestuur rekent er op, dat alle aanvra gers dien avond hun plaatsen zullen afhalen. Zaterdag a.s. 3.30 uur AJAX—VITESSE Indien de terreinomstandigheden het toelaten zal een voorwedstrijd gespeeld worden door de Ajax- veteranen tegen 'n veteranen-combinatie uit de stad Haarlem. JOOP REINDERS. Onze clubgenoot Joop Reinders, die reeds gerui- men tijd in Davos is, gaat volgens ontvangen berich ten goed vooruit. Laten wij hopen, dat hij over eenige maanden weer geheel hersteld in ons midden zal zijn. Verlaat echter niet te vroeg dit goede kli maat Joop, je zoudt er later spijt van hebben. J. K.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1933 | | pagina 4