LANGS DE LIJNEN. PAG. 86 - A J A X CLUBNIEUWS Ajax 7 is in de laatste weken niet in actie geweest en heeft den tijd rustig kunnen besteden om op de reeds bijeengegaarde lauweren te rusten. De prestaties van ons zevende mogen gezien wor den, zooals U uit onderstaande cijfers blijken zal. doelp. gesp. gew. gel. verl. punten v. t. Ajax 7 7 7 14 47— 7 A.S.R. 2 8 6 0 2 12 28—11 Fit 3 8 5 1 2 11 25—15 Herodia 2 7 4 3 8 2115 Olympus 2 7 2 1 4 5 1214 Muiderberg 2 8 1 3 4 5 11—12 W.M.S. 46 1 1 4 3 13—17 L.O.C. 4 7 7 4—70 Rest ons nog de totaal cijfers van de elftallen 1 tot en met 7 te vermelden: doelp, gesp, gew. gel. verl. punten v. t. 64 37 12 15 86 262—120 Ergo, 'n nuttig effect van 75 pCt. en we herhalen hetgeen we bij het begin van onze kroniek schreven: We kunnen tevreden zijn, doch nogmaals: Open oog voor de zwakke punten en handen aan den ploeg! In 1933 volle kracht vooruit, Rood Wit blijve aan de spits! NEDERLANDZWITSERLAND. Aanvraagformulieren voor plaatsbewijzen voor dezen wedstrijd, zijn deze week verzonden. Wij ma ken onze leden erop attent, dat na 27 December geen bestellingen meer aanvaard zullen worden. Wie heeft het zilveren vulpotlood van ons lid Nieuwenhuizen? Deze heer leende het uit op onzen clubavond en ontving het niet terug. VAN DE REDACTIE. Ons volgend nr. zal 12 Jan. a.s. verschijnen. Copie uiterlijk Dinsdag 10 Jan. voor 8 uur te zenden aan het Redactieadres: Brederodestraat 75. JEUGDVOETBAL. De junioren A hebben ons op 4 Dec. geen St. Nico- laassurprise gebracht, integendeel, zij verloren hun wedstrijd tegen D.W.S. met niet minder dan 38. Het vertoonde spel viel zeer tegen. Schmidt, die Hermsen verving, heeft op waardige wijze zijn doel verdedigd. Westrik op de linksbuiten plaats was bangelijk en dorst de tegenpartij niet aanvallen, terwijl invaller Hombroek in 't geheel niet mee kon komen. De week daarop wegens harde terreinen alles af gekeurd, terwijl zij afgeloopen Zondag vrij waren. De junioren B daarentegen hebben zich flink ge weerd. Tegen Swift a kwamen zij zegevierend uit den strijd en bleven met 01 in de meerderheid. De uitslag laat geen twijfel over de spanning waaronder dezen wedstrijd werd gespeeld. Het laatste kwartier werd alles naar achter gehaald en zoodoende de over winning uit het vuur gesleept. Afgeloopen Zondag weer een uitwedstrijd, n.l. bij S.D.W. Bij informatie werd mij medegedeeld dat het veld 10 min. van Sloterdijk lag. Het bleek echter een stief kartiertje" te zijn. Enfin, wandelen is gezond. Over den wedstrijd het volgende. Ajax begon met sterken wind tegen, en S.D.W. zat dan ook hierdoor gesteund spoedig voor onzen goal. De achterhoede met Pokorny was echter goed op dreef. Doelpunten bleven voorloopig dus uit. Intusschen was onze voorhoede ook een paar maal bij het S.D.W. doel geweest. Over het algemeen werd de bal echter te hoog gespeeld, wat met een sterken wind tegen uit den booze is. Bij een van de aanval len van de gastheeren loste de centervoor een keurig schot, wat onze keeper te machtig bleek. Dezelfde speler scoorde spoedig daarna op even keurige wijze een tweede doelpunt. Verseef wist echter voor de rust, met een schot in den uitersten hoek den stand op 21 te brengen. Na de thee kregen wij het tame lijk sterke windje mee en belegerden wij het S.D.W.- doel. Vele schoten gingen echter over of naast. Een keurige voorzet van Beckerman werd door Sauveur ingezet, zoodat wij gelijk stonden 22. Ondanks de herhaalde aanvallen konden onze jongens het win nende doelpunt niet scoren. Het slot was dus een gelijk spel. Bij de adspiranten A wilde het nog niet erg. De wedstrijd op 4 December werd met 62 verloren. Afgeloopen Zondag deden zij het beter en wonnen hun eersten wedstrijd in dit seizoen, n.l. tegen de D.E.C.-adsp. met 53. Gaat zoo voort, jongens. Jullie kent het wel; nu nog eens flink aangepakt en het

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1932 | | pagina 8