PAG. 6 - AJ A XCLUB NIEUWS BURGERLIJKE STAND, Na afloop brachten wij nog een bezoek aan den gezelligen tuin van Hotel „de Rozenboom" van den Ajaxied Zweesaard. Heel gezellig en wij kunnen dit den Bussum bezoekenden Ajaxied en wel aanbevelen, (Wij nemen anders geen reclame op. Red,), Na een Zondag van rust voor den boottocht, speelden we op 14 Augustus tegen V.V.V, 3 op het ons bekende veld aan de Kruislaan, Veel, zeer veel werd er dien boottocht nog be sproken en velen gingen hier nogmaals over de tong, maar thans gelukkig figuurlijk. Enfin, we speelden dan tegen V,V,V, en onze captain had den toss gewonnen en koos, niettegen staande de ontzettende hitte (of misschien door die hitte) fielden Zoo trokken we dan het veld in en het werd 12 uur, 1 uur, 2 uur, en om 3 uur was V.V.V, uit en wij gaar, V,V,V, scoorde 164 runs Een moment stond de score nog 6 voor 77 en dach ten wij nog een kans te hebben, doch de jeugdige V.V.V.- staart, o,a Hensibergen en Alders, jongens van 15-15 jaar, stond keurig te batten en scoorde nog heel wat runs. Duidelijk zag men hier de hand van den oefenmeester, Wanneer komt die meneer nu bij ons, nu onze jeugd ook zulk een blijk van interesse geeft? Gehrels bowlde 5 voor 58, Dukker 2 voor 36, Schubert 2 voor 20, en Frans Schoevaart, die toch zeker niet het minste bowlde, had geen succes voor 45 runs, Voor die langdurige bowlery in die hitte alle respect. Hierna gingen wij aan bat en sloegen 115 runs bij elkaar, waarvan Frans Schoevaart met 36 topscorer werd, een presta tie na dat bowlen, In de dubbele cijfers kwamen verder nog Jan Schoevaart met 17, de Munnik met 13, Jan Elzinga met 12 en Henk Bakker met 11 runs. Wij verloren dus met 49 runs. Voor de statistiek nog: 100 graden hitte en er waren enke!e afschrijvers die moesten voetballen, M. FOTOWEDSTRIJD. De uitslag is als volgt: De Heer D. Dreesde is 'n prijs toegekend voor de beste foto. De Heer S. v, Heumen meenden wij ondanks dat z'n foto voor onvoldoende scherpte niet voor reproduc tie geschikt was, toch 'n prijs te moeten toekennen daar deze foto de stemming van het gezelschap het beste weergaf. Aan den Heer v, d. Breggen werd tenslotte 'n extra prijs toegekend voor de mooiste serie foto's. De Prijswinnaars krijgen nog nader bericht. Onze hartelijke gelukwenschen. (Red. Ajax Clubnieuws). Koolhaas, bij het uitoefenen van z'n nieuwe functie. Marius overhandigt namens Ajax een klok aan R.C.H.'s voorzitter Scheen. 'n Momentje uit onzen geslaagden boottocht. Fnfn Drppsde.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1932 | | pagina 6