mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm CLUBAVONDEN, Wim Anderiessen J. RIJNDERS NAAR DA VOS, BERICHT. Met Meij's Luxe Touring Car langs de bloem- bollenvelden naar Feijenoord-Ajax. Vertrek 9 uur. Ritprijs f 3.— met inbegrip van zitplaats voor den wedstrijd f4.60. Spoedige opgave. Telefoon 25200. Amstelveenscheweg 157. PAG. 158 - A J A X CLUBNIEUWS P x -~^mJt^^^ Het bestuur besloot o.a. in haar vergadering van 20 dezer onzen sympathieken spil in verband met den tienden door hem gespeelden interland-wedstrijd en het door hem daarin vertoon de knappe spel, te huldigen. Deze huldiging zal plaats vinden op den clubavond van Vrijdag 29 April a.s. Wij vertrouwen, dat vele leden en donateurs door hun aanwezigheid blijk zullen geven, hoezeer zij een speler als Anderiessen voor onzen club op prijs weten te stellen. Verder werd besloten de clubavonden voor het seizoen 1931-'32 te doen beëindigen op 13 Mei a.s. met de prijsuitreiking aan de winnaars van het bil jart- en bridgetournooi. Hiervoor komen de volgen de heeren in aanmerking: Bridgetournooi: le prijzen de Heeren v. Os en Roodenburg 2e prijzen de Heeren Egeman en Hemmen 3e prijzen de Heeren Schoevaart en Wessels Robberprijzen v. Os en Roodenburg Dit zou een waardig slot kunnen zijn voor een zeer geanimeerd clubavondenseizoen, doch de in voering van den zomertijd op 22 Mei a.s. geeft ons gelegenheid ook Vrijdag 20 Mei nog te benutten. De gedachte om hiervan gebruik te maken en tevens iets nieuws te organiseeren, had tot resultaat, dit maal naast onze leden ook hunne dames tot de club avond uit te noodigen. Aangezien wij hiervoor een zeer groote opkomst verwachten en het gewone clublokaal ,,de Nieuwe Karseboom" voor dit doel te klein zal zijn, hebben wij de directie van het Hotel Suisse, Kalverstraat, bereid gevonden eenige zalen voor dien avond af te staan. Wij krijgen de beschikking over twee groote zalen, le de schitterend ingerichte biljartzaal met de zes keurige biljarts, 2e de rustige kaart- en leeszaal. De dames en heeren kunnen dus naar hartelust biljarten, bridgen of pandoeren en het zal voor de kampioenen van het groene laken of van de bridge tafels een krachtmeting kunnen zijn om te toonen buitenshuis ook de baas te zijn. Ook zal onze vol ledige leestafel aanwezig zijn en is erop gerekend eenige kletstafels te reserveeren, zoodat ook voor de categorie boomopzetters gezorgd is. De zalen zijn geopend om half acht en zijn te be reiken door den gewonen café-ingang van het Hotel Suisse. Voor bezoekers per auto is de stalling op de N.Z. Voorburgwal naast het gebouw van de Tele graaf en kan van den achteringang van Suisse, N.Z. Voorburgwal, gebruik gemaakt worden. Wij hopen met deze organisatie wederom in den geest van onze leden werkzaam geweest te zijn en danken tenslotte onze trouwe clubavondbezoekers voor hunne medewerking, waardoor de clubavonden dit seizoen zoo'n bizonder geanimeerd verloop mochten hebben. Resumeerend: 20 April Nwe Karseboom Huldiging Anderiessen. 6 Mei Nwe Karseboom Kaartverkoop Holland- Ierland. 13 Mei Nwe Karseboom Prijsuitreiking. 20 Mei Hotel Suisse Clubavond met dames. De oommissie voor de clubavonden. Vrijdag a.s. zal Joop naar het Hollandsche sanato rium te Davos vertrekken. Wij wenschen hem vanaf deze plaats spoedig en volledig herstel toe. Gaarne zal Joop correspondentie van z'n vele Ajax-vrienden ontvangen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1932 | | pagina 8