y HAPPY NEW YEAR. NUMMER 8 15e JAARGANG 1932 w/mm/mmm/mmmmmmmmmmammmmmfrA Beste vrienden en vriendinnen, Schrikt U niet van deze zinnen. Mijn doel is slechts om te probeeren „Thomasvaer" te imiteeren. Junioren en Adspiranten, Jullie fijne kwieke klanten, Zorgt voor „100% Schlager" in het nieuwe jaar. En volop tevreden is Thomasvaer. Ik wensch Bestuur en onze leden Veel successen in het nieuwe jaar. Teert niet op een mooi verleden, Maar weest ook voor de toekomst klaar. Het „eerste elftal" zou ik willen vragen, Klop a.s. Zondag „De Leeuw van Wassenaar". Eenmaal zijn we nu verslagen, Ik vind, 't is voldoende voor het nieuwe jaar. Jack Reynolds, neen, die vergeet ik niet, Hij is in zijn vak immers een reuze Piet Reeds jaren lang is hij onze vrind, Door de geheele Ajax=familie zeer bemind. Ook onze vrienden in Oost en West Het ga U allen opperbest. De afstand tusschen ons is wel zeer groot, Ontvang daarom in gedachten een stevige „poot". Onzen invaliden en onzen zieken Wensch ik een spoedig algeheel herstel. Dat gij allen zoo oud moge worden als de Grieken. Het is heel goed mogelijk, want de tijd gaat snel. Neem in 1932 eens een kloek besluit En probeer de clubgeest te verhoogen. Trek er Vrijdagsavonds rustig tusschen uit Uw vrouwtje zal dat zeer zeker gedoogen. Ook de elftallen in de lagere regionen Ik wensch U allen veel succes. Tracht ons allen eens te toonen, Dat gij geregeld traint onder goede les. Het bekende nummer 8=2=4-2=9 Wensch ik ook veel heil en zegen. Afschrijven komt niet meer voor dit jaar Jan, Dinsdagsavonds ben je dus al klaar. Ten slotte zult U mij wel willen excuseeren Indien het bovenstaande niet naar Uw genoegen is geweest. Ik heb echter verklaard, het was imiteeren. En hoor „Tric=Trac" al zeggen„Schoenmaker blijf [bij je leest!" C. E. de V. (De overige leden van de redactiecommissie sluiten zich gaarne bij den schrijver aan

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1932 | | pagina 1