(Djbav<9/vD; PAG. 42 A J A X CLUBNIEUWS Het is alweer een paar weken geleden, dat ik wat van me heb laten hooren, maar ik heb zoolang mogelijk gewacht, om zoo veel menschen te krijgen, voor onze diverse tournooien, als maar eenigszins kon. En verschillende luidjes hebben dan ook van die paar weken nog gebruik gemaakt. Thans echter is de inschrijving gesloten en maken wij voor de deelnemers de balans op. Voor het biljart tournooi gaven zich op in totaal 76 leden. Dat worden alles bij elkaar gerekend, 670 wedstrijden. De indeeling volgt hieronder en hoewel er misschien enkele zullen zijn, die liever in een andere afdeeling waren geplaatst, hopen wij toch dat allen er meer accoord gaan. Zooals we zien, is er een Veteranen afd. bij gemaakt, in afwijking met de vorige jaren. Al bij al is het een gezelligheids competitie en dit deed ons besluiten, onze oudere mannen tegen elkaar te laten spelen. Voor Bridge, schreven in 19 leden. Dit is niet veel, maar misschien kunnen wij hier nog wel een paar leden bijplaatsen, als ze tenminste heel vlug komen. Verder is hier nog niet bepaald, welke regeling we zullen volgen, nl. de oude of de nieuwe telling. Verschillende lui spelen de nieuwe telling, als we zoo rond kijken, maar de oude telling wordt nog het meest gespeeld en het liefst. Vrijdag a.s. dus, zal de sooscommissie zoo spoedig mogelijk bepalen, hoe of wat. Voor pandoer schreven in 16 leden. Ook hier is nog verder niets bepaald, dus zal dat ook Vrijdag zoo vlug mogelijk behandeld worden. BILJART TOURNOOI. Veteranen. Klein biljart, 60 car. J. Schoevaart. Holshuyzen. J. Wesselingh. W. Debois. J. Martens. Afd. Keien. G. Doon. P. v. Deyck. H. Delsen. v. d. Burg. T. Bartelsman. v. d. Laar. A. Ziegeler. W. Blijboom. M. v. d. Werken Sr. Bakker Sr. Groot biljart, 60 car. J. Bogers. A de Wit. J. v. Heesteren. Fr. Lauwaard. Afd. A. Klein biljart, 60 car. A. Bogaart. R. de Wit. E. Buys. F. Couton H. Blomvliet. J. O verveen. C. de Vlieger. H. Beek. V. d. Werken Tr. Afd. B. Klein biljart, 50 car. W. Smit. P. v. Reenen. Wijting. J. Blomvliet. v. Kol. C. Neubauer. Diepenbroek. J. M. Kroese. T. v. Os. H. Reys. Afd. C. Klein biljart, 50 car. P. Vunderink. Schubert v. d. Schaaf. Kareis. Arens. v. d. Toorren. Nieuwenhuizen. v. Rooy. Bakker. Klaarbergen. Afd. D. Klein biljart, 40 car. J. Melchers. Zijlstra. J. Diepgrond. Th. Muller. E. Diepgrond. H. Swart. Timman. Belmer. M. C. Smit. G. v. Rooy. Afd. E. Klein biljart, 30 car. Pieters. Lotte. Parmentier. Middendorp, v. Tuyl. Knijn. Koedijk. Ypma. Stam. Knaack. Junioren. Klein biljart, 25 car. Koning, v. Keulen, v. Leeuwen, v. Wijngaarden. Schol. BRIDGE TOURNOOI. P. Vunderink. J. Blomvliet. A. van Os. J. Martens. J. Swijnenburg. H. Kareis. W. Debois. P. van Deyck. W. Volkers. J. Exman. PANDOER TOURNOOI. P. Oomes, J. Overeem. Bakker Sr. Strijbosch Sr. de Boer. v. d. Hoef. v. d. Berg. Wiggelaar. Posthumus. H. Schoevaart. T. Kroese. Cornelje. J. Elzinga. H. Delsen. W. Smit. M. Smit. Kasteel. J. Schoevaart. H. Wessels. J. Koomen. D. Roodenburgh. Schuyt. Breeschoten. Verlee. Cohenno. v. d. Toorren. v. d. Schaaf. Holshuyzen. H. Blomvliet. Voor deze week is nu mijn verhaal ten einde en hopen wij dat deze tournooien hetzelfde prettige verloop mogen hebben, als die der vorige jaren. TACK.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1931 | | pagina 10