Voorloopige Bekendmaking. VRIJDAG 14 AUG. a.s. 8 De Jaarlijksche Algemeene Vergadering is vasgesteld op Bijzonderheden volgen per circulaire. CLUBNIEUWS DER A.F.C. AJAX. 189 boden, 'n enkele vooruitstrevende dacht vast na, waar hij de volgende vacantie zou doorbrengen en Woens dagavond 15 Juli schommelden we weer met '11 Mokum's trammetje huiswaarts en diepten de haast ver geten huissleutel uit onze broekzak het lied was uit! Tenslotte een woord van dank aan de talrijke Neder landers in Zwitserland woonachtig, die blijken van be langstelling gaven en ons aanmoedigden in de gespeelde wedstrijden. De Nederlandsche Gezant, Mr. Doude van Troost wijk, de Heer Groeneweg, consul te Bern en de Heer v. Notten, consul te Genève, waren bij onze wedstrijden aanwezig, wat door ons zeer op prijs werd gesteld. De hartelijke ontvangst door de Hollandsche club te Montreux vermeldden we reeds. De waardeerende woorden door den Voorzitter v. Affelen van Saemsfoort en vice-voorzitter Jongeneel tot ons gericht, zullen we niet licht vergeten. Wat verder een zeer pretti'gen indruk op ons ge maakt heeft, dat was de belangstelling uit Holland. Zoowel D;agblad als Sportpers toonden veel belang stelling en de verslagen in de Hollandsche bladen wer den door het reisgezelschap met graagte gelezen. Ook de aanmoedigende brieven van Koolhaas en Cor Vlieger werden zeer gewaardeerd. Wat onze tegenstanders betreft, kunnen we volkomen tevreden zijn; beide gespeelde wedstrijden waren on danks den ijver, waarin gekampt werd, toonbeelden van goede verstandhouding. Ook de rechtspraak viel te prijzen en was strikt on partijdig. En nu stop ik en ga om weer te wennen in Suisse" lunchen. |8C08©88C5§CSSCS?OPSC«SeS sCCSCSsOfSCSSOSSCgSCSSCSSCgSC* Eenige beoordeelingen van onze kampioensuitgave. „De Telegraaf": Amsterdam, 26 Juni. Nog geen vijf dagen is Ajax kampioen van Nederland of het kampioensnummer ligt al op onze redactietafel. Het ziet er weer keurig uit. Fotograaf Desmit heeft zijn uiterste best gedaan en met succes, terwijl Adé, bijgestaan door een aantal „losse" medewerkers, de rood-witte juichkreten door het redactioneele gedeelte laat klinken. Het is een knap Stuk werk, dit kampioensnummer. „Het Volk": Wij ontvingen wederom een kampioen-éditie van het clubblad van Ajax, evenals voorgaande weder verzorgd door den heer A. L. Desmit en wederom goed van inhoud en uiterlijk. Zou het echter geen aanbeveling verdienen thans eens een ferm en kloek gedenkboek te maken, zooals er reeds van verschillende vereenigin- gen, o.a. H.F.C., bestaan? De waarde zou er door winnen. „De Revue der Sporten": Ajax heeft haar kampioenschap van Nederland her dacht met 'n kampioensnummer van haar clubblad en met 'n eerewedstrijd tegen de Wiener Sport Club, waaraan tevens 'n huldiging van trainer Reynolds ver bonden was. Alle onderdeelen van deze kampioens viering mogen welgeslaagd heeten: het feestnummer is door redacteur Desmit royaal verzorgd (het samen stellen van kampioensnummers begint hem dagelijksch werk te worden!) „De Sportkroniek": Verschenen is het extra nummer van het Ajax-Club- nieuws, dat voor allen die belang stellen in de Meer- sche kampioenen zeker een prettige herinnering zal zijn. Er staat tenminste interessant cijfer-materiaal in en illustratief is het bijzonder rijk verzorgd: een keur Van nieuwe en geslaagde foto's. Ook typografisch is het werkelijk van zeer goed gehalte, laten wij zeggen „kampioens-fahig".

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1931 | | pagina 11