CLUBNIEUWS DER A.F.C. AJAX. 23 troebelen?? Zoudt U niet eerst eens een charge met de gummistok prefereeren Brigadier, die Diddens is ontzettend gevaarlijk, houd 'm in de gaten. Inspecteur, ik heb zooeven bemerkt, dat hij zonder rijwielplaatje gefietst heeft, zou dat geen reden zijn Brigadier, klets niet. Bekeur hem wegens handtaste lijkheden tegen de Politie. Hij heeft zooeven hands ge maakt, toen hij me den bal afnam. Water op een plaats, waar het absoluut niet te pas komt. Wat dacht U van een proces-verbaal wegens veront reiniging op verboden grond? Goed idee, Brigadier! En verbaliseer nu Hooydonckx wegens diefstal. Wegens afnemen, hij doet niets anders dan ons den bal afnemen. Inspecteur! Die scheidsrechter blijft maar steeds op één plaats! Zeg hem dan, Brigadier, dat hij op het veld niet par keeren mag! A propos Brigadier, heb je je stratenboekje bij je? Goed! Geef hier, laat me even kijken. Ik wil niet, dat ze straks in de krant weer kunnen zetten, dat ik den weg naar het doel niet heb kunnen vinden Inspecteur! Inspecteur! Ze gaan op Van der Meulen af onze keeper valtooo Geen nood, Brigadier! Van der Meulen wéét, dat het hier verboden is om te visschen Ik vind dat gejoel langs de lijn van het publiek hinder lijk, Inspecteur. Valt dat niet onder burengerucht? En die grensrechter van de Belgen loopt het veld in, om te protesteeren! Is dat geen huisvredebreuk? Brigadier, je moet niet overdrijven maar ik hoor daar iemand uit het publiek sufferd" tegen me roepen... dat is beleediging van een ambtenaar in functie Inspecteur, daar moet U niet op letten. De politie krijgt wel érgere dingen te hooren het is tijd, inspec teur, de scheidsrechter moet gewaarschuwd worden, anders moeten wij zijn zaak zélf sluiten (De Inspecteur en de Brigadier samen): Vier uur, heeren! Hoogste tijd! Hoogste tijd! WOUTER LOEB. Inspecteur! Inspecteur! Wat is er. Brigadier? De keeper heeft den bal aangeraakt buiten het straf schopgebied. Is daar niets tegen te doen? Zeker, Brigadier! Hij heeft uitsluitend vergunning bin nen z'n rooilijn. Ik zal hem met een tapverbod dreigen... Als het Nederlandsch elftal dan maar geen Tapver bod krijgt, Inspecteur. Wim Tap is vandaag nét goed op dreef Brigadier, die thee in de rust was niet te drinken! Volkomen juist, Inspecteur, er was te veel water bij. LIJST DER KAMPIOENEN: Engeland: Arsenal. België: Antwerp F. C. Luxemburg: Red Boys. Oostenrijk: Vienna. Duitschland: Hertha B. S. C. Hongarije: Ujpest. Nederland: Aiax,

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1931 | | pagina 24