'mm "ws& CLUBNIEUWS DER A.F.C. AJAX. 169 Om n.l. de vreugde van de Ajax-kern na 'n derge- lijken wedstrijd vast te leggen, daartoe is alleen 'n complete geluidfilm-installatie in staat. Onze dames leverden stof voor 'n complete vreugde- film met zang en dans. Toch hebben we met onze bescheiden hulpmiddelen nog gepoogd er iets van vast te leggen en bieden het U hier aan: Tenslotte nog iets over 'n deel van onze supporters. Sportvreugde juichen we toe, we zien niets liever dan dat na 'n Ajax goal de tribunes daveren van enthou siasme en het is ons wel gebeurd, dat we na 'n Ajax- doelpunt eenige minuten moesten zoeken naar onze notities, die we uit sportvreugde de lucht in gekeild hadden. IÉ:: De juichende Ajax schare Aan den magltijd in Commerce" kwamen de spre kers en -stersl los. Piet P. Reenen hield z'n maidenspeech en zal nu candidaat voor den gemeenteraad gesteld worden en dan ooh daar door lange trappen op de vleugels tempo trachten te verwekken. De aanstaande Mevr. Strijbosch verdedigde als 'n volmaakte suffragette de rechten der vrouwen en meisjes. ,,Daar krijgt Piet 'n heele dobber aan", hoorden we fluisteren Volkers tverd vanwege het feit, dat hij de honderdste goal gescoord had, 'n fraai schemerlampje aangeboden. Dat ook voorzitter Schoevaart eenige toespraken hield en dat Tric-Trac's dichtersbloed weer snel door z'n aderen vloeide, behoeft niet gezegd te worden. Brood- of werkelijk dronken na afloop van den wed strijd door de stad dazen, zooals 'n groepje Amster dammers in Bindhovèn deed, dat heeft echter niets met sportvreugde te maken en het speet ons dat dergelijke lieden zich tot onze supporters rekenden. Beterschap! Wederom mocht de wedstrijd van Ajax om Hollands hoogste voetbaleer zich niet in de volle belangstelling van het Officiëele Orgaan van den K.N.V.B. ver heugen. Men ga daar eens in de leer bij de Revue der Sporten, die in woord en beeld de twee laatste Ajax- wedstrijden keurig versloeg.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1931 | | pagina 9