OmCIECLE CLUBAVOND. A D PLAATSKAARTEN HOLLAND—DUITSCHLAND. GERESERVEERDE PLAATSEN. 134 CLUBNIEUWS DER A.F.C. AJAX. stentenis van een der anderen diens plaats in het elftal. Nog een foutje dat ik even herstellen wil komt voor in het onderschrift bij de foto op pag. 20. Een der spelers op de foto van het kampioenselftal laat zich slechts ge deeltelijk, en dan nog van „keerzijde" zien. Ik meende dat het Frans Couton was. doch het is C. E. de Vlieger, Als Couton nu maar niet boos is dat ik hem voor 'n „Vlieg" heb aangezien! Ook ons tweede Biljart-, Bridge- en Pandoer-tournooi loopt weer ten einde, en de prijsuitreiking hiervan zal plaats vinden op Vrijdag 1 Mei a.s in onze Soos. De Heeren Joh. Smit en H, Hemmen hebben als goede wedstrijdleiders alle partijen op den voet gevolgd. Daar er echter zoowel bij de biljarters als bij de bridgers nog enkele titanen-kampen gespeeld moeten worden, kunnen wij de vol ledige competitie-standen pas in het eerstvolgende club nieuws publiceeren. Diverse Leden en Donateurs stelden ook voor deze serie- wedstrijden weer een trophee beschikbaar, en het is juist deze club-medewerking die door ons zoo op hoogen prijs gesteld wordt. Het teere plantje „Clubgeest" kan alleen maar gedijen in de koesterende stralen van aller sympathie, en het stemt ons tot vreugde te mogen constateeren dat zoovelen Uwer „Clubgeest" een goed hart toedragen. De volgende Heeren worden in onze dagorder eervol ver meld, en staan op de nominatie voor „Ridder in de Orde van AJAX". M. Smit, Dr, A, J, L, Terwen, M. Cohenno, L, Holshuyzen, J, Hazewinkel, H. Gerhardt, K, Biederman, C, S, du Buy, S, Groen, In deze hulde laten wij ook gaarne onze Leden Paternotte, van Praag en Piet van Reenen deelen, daar zij ons geregeld de laatste snufjes op gramophoonplaatgebied bezorgden, en er voor waakten dat de Ajax-ultraphoon met haar tijd mee kon gaan. Daar 15 Mei a.s, de Zomertijd ingaat, is onze laat ste Club-avond vastgesteld op Vrijdag 8 Mei, en besluiten wij de Clubavonden-reeks met een gemeenschappelijk „Kurkje" op alle biljarts. De Fa, Volkers gaf ons een serie prachtig uitgevoerde kurkjes cadeau, die door ons gaarne in dank ge accepteerd werden. Ook dit jaar meenen wij te kunnen terugzien op geani meerde en gezellige Soos-avonden, Wij danken de Leden voor hun trouwe opkomst en wenschen U allen prettige Zomer maanden. Het aantal toegewezen plaatsen voor den wed strijd NederlandDuitschland op 26 April a.s. in het Stadion te spelen, is weder heel gering, nog slechter dan bij HollandBelgië, zoodat niet iedereen, die een. aanvraag voor kaarten heeft ingeleverd, in het bezit van een zit- of staanplaats kan worden gesteld. De plaatskaarten zullen wederom uitgereikt wor den op \rijdagavond 24 April a.s. des avonds tus- schen half 9 en 10 uur in de Nieuwe Karseboom. Verschillende klachten ontvingen wij over het ge drang bij den ingang van het kantoor. Wij verzoeken U dan ook beleefd mede te werken, dat alles een vlot verloop heeft. Ditmaal zullen wij trachten door het afgeven van een nummertje bij het binnenkomen van ons clublokaal hierin verbetering te brengen, zoodat men genolpen wordt naar volgorde van binnenkomen. Noch aan mijn kantoor, noch aan mijn eigen adres, ben ik voor plaatsbewijzen te spreken, men gelieve hiervan goede nota te nemen. H.H. leden, die in het bezit zijn van een diploma met het stempel gereserveerd wordt medegedeeld, dat in het Stadion dit stempel niet geldig is en zij dus geen aanspraak kunnen maken op een gereser veerde plaats. Aan onze Ondersteunende leden en houders van Seizoenkaarten. Zondag j.l. bij den wedstrijd AjaxP.S.V, waren er enkele ondersteunende leden en houders van Sei zoenkaarten die mopperden, dat zij plaats moesten nemen in het bovengedeelte van de Eere-tribune. Op het beneden gedeelte hebben wij slechts de be schikking over een 1000-tal plaatsen. Deze zijn ge heel voor de werkende leden, zelfs komen we er nog te kort. Ik meende goed te doen dit even mede te deelen, opdat wij bij onze wedstrijden van onbillijke verwij ten verschoond blijven. Zaterdag 25 April zal op ons veld gespeeld wor den de wedstrijd AmsterdamDuisburg Leden en Donateurs van Ajax vrij toegang tegen betaling belasting. Seizoenkaarten Ajax niet geldig. De COMMISSIE voor de CLUBAVONDEN. M. J. KOOLHAAS, Secretaris.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1931 | | pagina 12