T 1 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX „HAPPY DAYS ARE HERE AGAIN". Als „King Soccer" weer officieel zijn troon bestijgt mogen wij gerust het „Happy days are here again" on derschrijven. Immers vele gelukkige dagen tal het voet bal den Ajaxiden weer brengen, ondanks winst of ver lies. Dichtte de schoolmeester, of was het een andere slemiel, niet: Hoe zalig als het Ajax-shirt, Weer om je schouders glijdt, Dan voel je je een millionair, Je zorgen ben je kwijt, Al heb je zeven kleuters thuis, Je voelt je „jonggezel", Je denkt niet aan je Schoonmama, Noch aan je dwangbevel. Met de fijne wedstrijddagen komen we als vanzelf ook bij de gezellige clubavonden, en het is hierover, dat wij U even willen spreken. Natuurlijk zullen wij weer alles in het werk stellen deze zoo goed mogelijk te verzorgen, maar hiervoor hebben wij ook llw medewerking noodig. Om een ver- eeniging als de onze steeds de plaats te laten innemen die wij haar gaarne in zien nemen, is het absoluut noodig dat ook U hiervoor Uw steentje bijdraagt. Want vele handen maken licht werk en een gezellig vereenigingsleven is een factor voor veel overwinnin gen. En nu richten wij in de eerste plaats eenige woor den aan die leden, die hun voetbalschoenen al aan de spreekwoordelijke „wilgen" hebben gehangen, en nu alleen nog maar Zondags naar het „eerste" gaan kijken. Als wij die „Oude Garde" Vrijdags in onze „Soos" kunnen verzamelen, weten we, dat de „stemming", de „geest" in Ajax perfect is, en zij kunnen de „Jonge Garde" met een strijdlust bezielen, die, dat hopen wij, ons ook dit jaar weer de noodige kampioensscalpen zal bezorgen. Alle „Oud-Keien", die vroeger zoo dikwijls onze kleuren ter overwinning voerden, drukken wij dus vriendelijk op het hart, geen Vrijdagavond over te slaan en wij roepen bij voorbaat de medewerking in van de respectievelijke „echtgenooten". Komt dames, strijk de hand eens over uw liefdevol hart, zegt Uw „49 pCt." dat Ajax ze noodig heeft en dat U er op staat dat ze Vrijdagsavonds naar den Clubavond gaan. 17 Beste, brave oude Schutters, Ridders van het „groene gras", Kom, vertel eens aan de „broekjes", Hoe of Ajax vroeger was. Hoe je kogels gaten schroeiden, Phantaseer maar zonder schroom Lieg nog mooier als de „visschers", In de „Nieuwe Karsseboom". Da's dus afgesproken mannen, Geen gezeur en geen gemaar, Geef je vrouw een flinke pakkerd En de zaak is voor elkaar, 'k Zet de „Alte Kameraden", Op de Ajax-Ultraphoon, 'n Hechte, sterke fijne clubgeest, Is daarvoor ons aller loon. En nu nog een enkel woordje aan de spelers die dit jaar weer geroepen zullen zijn onze kleuren op de vel den te verdedigen. Wij verwiachten dat ze ook dit jaar weer trouw van de partij zullen zijn. En als we in Oc tober weer aan ons groot Biljart-tournooi beginnen, mogen we dan weer op Uwe arbitrale kundigheden re kenen, want dan alleen kan zoó'n groot tournooi slagen. En evenals verleden jaar zagen wij gaarne, dat zij weer diverse prijsjes beschikbaar stellen, voor de diverse wedstrijden. Want voor ons a.s. „Bridge-concours" rekenen wij nu op minstens zestig deelnemers. Twee tafels reserveeren wij voor de domino-spelers, pandoer en klaverjas zullen „hoogtij" vieren, en onze buitenge woon goed verzorgde leestafel, zal Oud- en Jong-Ajax vereenigen. Junioren Veteranen, Vrijdags allemaal present, Alle leden moeten komen, Héél de Rood- en Witte Bend, En we zingeh met z'n allen What a nice vocal refrain, Ajax is en blijft toch Ajax, „Happy days are here again". U hoort wel, dat wij ons veel van het a.s. seizoen voorstellen. Aan IX, leden van Ajax dat onze wenschen verwezenlijkt worden. De Commissie voor de Clubavonden: M. SMIT W. DUBOIS JAN SCHOEVAART.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1930 | | pagina 7