m I>7±1 IH L Ü5Z1 vxm No. 1 DONDERDAG 21 AUGUSTUS 1930 14de JAARGANG Bij den aanvang van onzen nieuwen jaargang Verschijnt onder leiding van: fl. C. DESmiT m. 3. ROOCHflflS 3. 0UDHEU5DEH Geachte Lezers. Wij hebben gemeend met de gewoonte het clubbladjaar niet parallel te laten loopen met het voetbaljaar, te moeten breken en presenteeren U hierbij no. 1 van onzen nieuwen jaargang, die het geheele seizoen 1930131 omvatten zal. Evenals in den vorigen jaargang, zal door de redactie en hare medewerkers alles gedaan worden om het blad zoo aantrekkelijk en actueel mogelijk te doen zijn, waarbij van zelfsprekend het illustratief gedeelte niet vergeten zal worden. Zeer weinig wordt in onze kringen nog beseft hoe een schat van club herinnerin gen bewaard kunnen blijven in de verzamelde en gebonden clubblad-jaargangen. Voor de weinigen, die het tot op heden gedaan hebben, is bet een waardevol bezit geworden en daarom wekken wij ook U op de nummers voortaan na lezing een veilig plaats je in bureau of kast te geven. Aan het einde van het seizoen zullen wij in overleg met den drukker trachten een stempelband tegen kostprijs ter beschikking te stellen en hopen dat velen er dan gebruik van zullen maken. Als men nagaat, dat, zelfs met uitschakeling van het Jubileumnummer, waardoor ze ker twee gewone nummers niet verschenen, de afgeloopen jaargang 188 pagina's telde en verlucht was met 50 foto's en zeven nummers op kunstdrukpapier verschenen, dan gelooven we wel, dat er alle redenen voor zijn om door middel van onze Ajaxkrant een blijvende herinnering aan onze club te vormen. Tenslotte nog een woord tot onze Donateurs. Wij maken bun er op attent dat zij zicb tegen betaling van het luttele bedrag van fl. 2.50 per jaar op ons blad kunnen abonneeren en zich aldus het genoegen kunnen verschaffen geregeld op de hoogte te blijven van het geen in hun club geschied. Wij verwachten dat velen van hen zich omgaand als Abonné zullen melden. DE REDACTIE.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1930 | | pagina 1