CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Rede uitgesproken door 150 St. Nicolaas en zijn knecht komen binnen onder daverend gezang van alle Ajaciden. ET Bisschop dankt U voor Uw zang Verbazend wat een leven Maar hier en daar klonk het wat valsch Zal ik ze zangzaad geven? Neen Piet dat is niet noodig hoor Daarvoor is heusch geen reden Nu „menigte" U hoort het dus M'n baas die is tevreden Hé Hé 'k ga even zitten Piet Ik voel het in mijn beenen Ja Ouwe dat 's je eigen schuld Dan moet je maar gaan trainen Zeg Zwartje wat een fijne lui Dat kan gezellig worden De clubgeest Ouwe Veteraan Is bij Rood-Wit in orde Ik kwam zoo juist per Zeppelin Met Pieterman uit Spanje Hij zat zooeven in lijn A Maar liegen ja dat kan je Op Schiphol stond ons ros gereed En zijn „full speed" vertrokken Maar man dat was de kraaienknip Die vrijer is besjokke In dolle ren naar Bellevue M'n schimmel is een prachtpaard Die Baas van mij een nummer hoor Hij liegt of het gedrukt staat Daar ben ik dan met Pieterman Om Ajax te verrassen Weet U misschien een middeltje M'n snuit weer schoon te wasschen? IV Ik zie hier leuke vrouwtjes Piet Kijk daar es Potverdikkie Wat zeg je van zoo'n Ouwe Bok Met z'n permanente sikkie 'k Heb met dat zwarte apenkind Soms aardig wat te stellen Je zou geloof ik de Captains Nog even iets vertellen De twaalf captains treden naar voren. Uw taak is zwaar, maar t' is een eer Een Ajax-elftal aan te voeren Maar 't gaat perfect hé houtwolbaard Al is 't een heele touren Met kaarten van indentiteit En al die paperassen Staat 't team al in hun boordenknoop En zijn zich fijn aan 't wasschen Zij zijn een voorbeeld voor hun team Ze werken hard en goed en Zeg dat ze met hun elftal Geregeld trainen moeten Ga dus bij Reynolds in de leer Die weet van Voetbal alles Caramba, dan zorgt Zwarte Piet Voor Kampioens-medailles Ik maak U hier m'n complement Met Uwe eminente leiding Nu krijgen jullie nietde zak Maar een Spaansche onderscheiding. Allen ontvangen een aardig souvenir, Ik hoop dat al wat Ajax heet Tot alien, Z'n beste beentje voor zal zetten Dan vliegt de bal nog menig keer In de vijandelijke netten Als ieder lid maar heilig wil Bereiken we het allerhoogste En kan ons dierbaar Rood-en-wit Nog menig kampioenschap oogsten Kom zet de tanden op elkaar Dan komt de eerste plaats in orde In Maart bestaan we dertig jaar Dat zal en moet een prachtfeest worden Dan willen we onze mooie vlag Als kampioenen trotsch ontplooien, Hoera voor Ajax ALLEMAAL Nu ga ik fijn een beetje strooien. TRIC-TRAC. J\

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1930 | | pagina 10