CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX de Algemeene Vergadering ter goedkeuring wor den voorgelegd. De Bestuursverkiezing bracht Jan Schoevaart in de vacature Tump, die om particuliere redenen niet meer voor eene herbenoeming in aanmerking wenschte te komen, achter de groene tafel. In ons vorige clubblad heb ik Tump reeds dank ge bracht voor het vele en nuttige werk, dat hij voor 59 kreeg, dat het Bestuur niet sterk staat en in elk geval verre van populair is enz. Was de heer Hoven zélf op de vergadering geweest, dan had hij kunnen ontdekken, dat het „verre van popu lair zijn" meer op hem van toepassing was). De door de Reglementscommissie voorgestelde wijzigingen namen zeer veel tijd in beslag, zoodat Voorzitter Schoevaart, daar het inmiddels mid- De Ajax elftallen, 1928/1929. Ajax verricht heeft. Dat Ajax den terugkeer van Trie Trac achter de groene tafel op hoogen prijs stelde, bleek wel uit het groote gejuich dat uit de vergadering opsteeg toen Jan tenslotte ver klaarde als Commissaris zitting te zullen nemen in de leiding, die hopelijk a.s. seizoen het Ajax- scheepje weder in veilige haven zal brengen. Overigens werden de H.H. M. Smit, M. J. Koolhaas en G. de Jongh bij acclamatie herkozen (en toch durft Nevoh in de Sportkroniek het vunzige berichtje te lanceeren dat men den indruk dernacht was geworden, den aanwezigen ver zocht, Vrijdag 19 Juli wederom te verschijnen voor de afwerking van de agenda. Wederom hadden een 60tal- leden gevolg ge geven aan de oproeping en waren wij binnen het uur door de Reglementswijzigingen heen, waar van de samenstelling van de Elftallencommissie van zeer ingrijpenden aard was. De Elftallen- commissie zal bestaan uit 7 leden, terwijl uit deze 7 leden eene commissie van 3 gekozen moet wor den, die belast zullen zijn met de samenstelling

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1929 | | pagina 3