Al CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX '58 'V Voorgesteld als Werkend- of Adspirant lid: Willem Koot, Dapperstraat 16, Amsterdam. D. N. Remiens, Rozenstraat 219, Amsterdam. C. J. Remiens, Rozenstraat 219, Amsterdam. A. van Lewe, Marco Polostraat 177, Amsterdam. P. Heitlager, Zeeburgerstraat 1Amsterdam. W. Camphuyssen, Ambonstraat 19, Amsterdam. C. C. Post, J. v. Wassenaar Obdamstraat 26, Amsterdam. Herman de Bruyn, v. Woustraat 222, Amsterdam. J. Glas, Kramatweg 61, Amsterdam. E. Hazewindus, Insulindeweg 53, Amsterdam. J. Hollemans, Sumatrastraat 160, Amsterdam. K. Koes, Transvaastraat 72, Amsterdam. H. Lopes Diaz, Damstraat 10, Amsterdam. I. Koekenheim, Ruyschstraat 22, Amsterdam. F. Muye, Kraaipanstraat 35, Amsterdam. J. Oort, Sumatrastraat 196, Amsterdam. J. Seegers, 2e Boerhaavestraat 23, Amsterdam. L. Zilverberg, Dani Theronstraat 36, Amstrdam. H. W. Beckerman, le J. v. d. Heijdenstraat 122, Amsterdam. J. M. Kuipers, Schinkelkade 51, Amsterdam. J. H. Wiegel, Riouwstraat 73, Amsterdam. M. C. Wickel, Rijnstraat 16, Amsterdam. J. v. d. Heide, Semarangstraat 26, Amsterdam. C. Waars, 2e Oosterparkstraat 40, Amsterdam. H. H. Tang Jr., Celebesstraat 53, Amsterdam. A. Rons, Utrechtschestraat 89, Amsterdam. W. Thomas, Newtonstraat 61, Amsterdam. C. Engelsma, Amsterdam. J. Cornelisse, Heerengracht 518, Amsterdam. P. Kloot, idem. J. Bonneveld, Overamstelstraat 31, Amsterdam. J. Waagmeester, Hoofdweg 145, Amsterdam. J. Timman, Rozenstraat 223, Amsterdam. P. Bakker, Amsterdam. A. R. Oostheim, Fred. Hendrikplantsoen 98, Amsterdam. P. M. Melchers, de Wittenkade 170, Amsterdam. P. J. Adriaanse, Bloedstraat 24, Amsterdam. R. Westrik, Prinsengracht 482, Amsterdam. J. Waas, Rapenburgerstraat 24, Amsterdam. M. Polak, N. Kerkstraat 16, Amsterdam. oud lid. Als Ondersteunend lick P. Kinsbergen, Weesperzijde 2, Amsterdam. M. E. den Ijzer, Huddekade 3, Amsterdam. A. Grasveld, O.Z. Achterburgwal 137, Amsterdam. P. Wiggelaar, Laurierstraat 50, Amsterdam. K. Wilgenkamp, Joh. Verhulststraat 13, Amsterdam. J. C. Ouwehand, Galileiplantsoen 17, Amsterdam. Bedankt als Werkend lid: H. M. E. Mosheuvel, A. J. N. Horstmeier, A. H. van Westerloo, A. O. G. Meijer, A. H. Heidenreich, G. van Engelen, P. C. van Campenhout Jr., W. Beuker H. J. Heijm Jr. Bedankt als Ondersteunend lid: A. Veeling, J. H. Levendig, Herman de Vries, R. van Hurck, J. Dopheide. Afgevoerd als Ondersteunend lid: D. Broere, J. G. Uljee, J. Gnirrep, G. H. Grijer, C. Helffer, C. C. van Kasteel, H. J. van Kooperen, J. A. Krui- mer, B. Kuyt, F. Lampe, A. Levie Jr., Mej. H. Martens, L. Matto, H. Moria, K. Petersen, C. Plas, A. Podt, F. G. Pothoff, G. Seegelkerken, J. Slier, R. Terlingen, J. Tyman, H. v. d. Wetering, G. C. v. d. Woord, G. J. Zwitselaar. Afgevoerd als Werkend lid: H. B. Brons, G. J. M. van Deventer. E. Hemmen, J. M. Oosterman, A. H. van Westerloo, J. A. Arens, A. H. Buyen, W. Mast, E. Muller, F. Stibbe, W. Duller. Afgevoerd als Adspirant lid: H. Jagtman, W. Lulofs, J. Weber. Aangenomen als Werkend lid: J. de Boer, S. Ypma, J. G. Ras, K. W. A. Bakker, R. Postma, A. L. v. d. Laar, P. J. Siebers, P. v. Reenen. Aangenomen als Adspirant lid: W. J. Groeneveld, J. Donk, L. J. Fillet, E. v. Wijngaar den, Th. van Leeuwen, H. J. van Keulen, M. de Boer, P. van Munster. O. Nassaulaan 81. M. J. KOOLHAAS, Secretaris. DE „ALGEMEENE". Maandag 15 Juli 1929. 111 werkende leden hadden met enkele onder steunende- en Adspirantleden gehoor gegeven aan den oproep van het Bestuur voor het afwer ken van de Agenda van de Jaarlijksche Alge- meene Vergadering. Voorzitter Frans Schoevaart heet alle aanwe zigen welkom. Hij wees op het behoud van het Eerste Elftal in de Eerste Klasse van den N.V.B., op de gunstige financieeie toestand van onze ver- eeniging, memoreerde de leden die ons door den dood ontvielen, en wekte ten slotte tot eendrach tige samenwerking op. De jaarverslagen van Secretaris en Penning meester werden met veel bijval ontvangen. De notulen der vorige jaarvergadering, opge maakt door den Heer Desmit werden ongewijzigd gearresteerd. Het lijvige rapport van de Kascommissie nam zeer veel tijd in beslag. Dit kwam voornamelijk, doordat bovengenoemde commissie met Bestuur een verschil had over de taak van eene Kascom missie. Volgend jaar zal door het Bestuur een omlijnd plan hiervoor worden opgemaakt en aan

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1929 | | pagina 2