T~ CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX J 30 I A. AUKEMA f Nadat onze club twee van hare leden door plotseling overlijden zag heengaan, verloren wij dezer dagen een van onze beste ondersteunende leden, n.l. den Heer A. Aukema. De overledene was ongeveer 15 jaar ondersteunend lid van Ajax en bleek in die jaren één der meest getrouwe supporters en was, alhoewel een niet geregeld, toch een goed medewerker van het Ajax-orgaan, waarin hij heel wat aardige artikelen heeft geschreven. Hij had een goede, ietwat scherpe pen, doch zijn artikelen waren ge baseerd op sportiviteit en eerlijkheid. Ajax verliest in Aukema een nuttig lid, die veel te vroeg van ons werd weggeno men, Hij ruste in vrede. J. J. G. REGLEMENTSWIJZIGINGEN. Volgende week zal de commissie voor herzie ning van het Reglement hare werkzaamheden beginnen. Leden, die Reglementswijzigingen wen- schen voor te stellen, gelieven deze voor 5 Juni a.s. te zenden aan M. J. Koolhaas, Oranje Nassau- laan 81, Amsterdam Z. ENQUETE-COMMISSIE. Bij het Secretariaat kwamen verzoeken in van onderstaande personen om toegelaten te worden als adspirant of werkend lid: A. van Ankeren, Overamstelstraat 4, Amsterdam. K. Bakker, 2e v. d. Heistraat 19, Amsterdam. G. J. Burgers, Insulindeweg 174, Amsterdam. J. Geusebroek, Blasiusstraat 67, Amsterdam. J. Homan, Houttil 58, Alkmaar. J. Janmaat, Lutmastraat 221, Amsterdam. H. van Keulen, Delistraat 16, Amsterdam. M. Kinsbergen, Weesperzijde 2, Amsterdam. A. J. van der Laar, Sparrenweg 18, Amsterdam. Ph van Leeuwen, Rhijnvis Feithstraat 16, A'dam. J. Melick, 2e Oosterparkstraat 231, Amsterdam. D. v. d. Minden, Gysbr. v. Aemstelstr. 28, A'dam. H. Reinewald, van Ostadestraat 285, Amsterdam. H. Scheffer, Corn. Trooststraat 23, Amsterdam. J. Scholten, Kramatweg 59, Amsterdam. J. C. Scholten, idem. F. Schuurink, da Costastraat 109, Amsterdam. W. J. Spiekman, Middenweg 171, Amsterdam. H. v. d. Veen, 3e Oosterparkstraat 180, A'dam. W. Wout, v. Ostadestraat 77, Amsterdam. E. v. Wijngaarden, Wagenaarstraat 15, A'dam. J. de Boer, Balistraat Amsterdam. P. J. Siebers, Prinses Julianastraat 5\ Amsterdam. L. v. d. Kar, J. G. Wassenaar, Bankastraat 18 Ihs. B. v. Heeckeren, Visscherssteeg 9 A bis, Utrecht. Als ondersteunend lid: I. Speelman, Maasstraat 41, Amsterdam. Bedankt als werkend lid: G. G. Smit en J. H. A. v. d. Berg. Afgevoerd als werkend lid wegens overlijden: F. E. Rutte en F. A. Koppen. Als ondersteunend lid, wegens overlijden: M. v. Otterloo, J. C. Komman en A. Aukema. Bedankt als ondersteunend lid: H. Flendrie. *\>m Bestuursvergadering gehouden den 25sten April in het American Hotel te Amsterdam. ',x De le Voorzitter opent de» vergadering en wijdt eenige woorden aan het overleden lid F. Koppen, welke spreker schetste als 'n goed en trouw Ajacied. Vervolgens wordt overgegaan tot de behandeling der volgende ingekomen stukken: A. J. de Kruijf geeft kennis van voorgenomen huwelijk. A.V.B. bedankt voor medewerking inzake wedstrijd AjaxBI. Wit. F. C. Ainna Hannover kan ons 28 Mei a.s. ontvangen. De heer Grootmeijer vestigt de aandacht op 'n artikel in de Maasbode, waarin een onzer leden zeer ongepast betiteld wordt. Het Secretariaat zal aan voorn, blad verzoeken zich wat correcter uit te drukken. Verschillende0 verzoeken cm wedstrijden worden afge wezen en diverse aanvragen voor lidmaatschap doorgegeven aan de enquête-commissie. Hierna vraagt een der leden inlichtingen over het voor den wedstrijd tegen BI. Wit samengestelde elftal. Het blijkt dat de Bois zelfs niet als reserve gekozen is, hetgeen alge- meene ontstemming en verwondering onder de bestuursleden verwekt. De Voorzitter vraagt den Secretaris der Elftallencommissie om alsnog de Bois als reserve aan te schrijven. Na eenige gedachtenwisselinq over het werk van de

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1929 | | pagina 2