IT 180 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Moeder is mijn vrouw en vijf jongens dat zijn onze kinderen, waarvan Vader, die voor ons clubblad schrijft, geen aparte kamer heeft. Mijn aandacht wordt dan ook afgeleid door No. 5, U weet wel van de telefoon. Moeder! Nou kind? Waarom bent U niet Miss Holland, U weet wel die juffrouw van het Leven. Jongen, zeg ik, dat is geen getrouwde vrouw, maar een jong meisje. Ik vraag het toch niet aan U, maar aan Moeder, zegt mijn jongste spruit. En mijn vrouw, vermoedelijk slecht gemutst, zegt: ja daar heeft het kind gelijk in, en dat vraag ik mij ook af, waarom zou ik ook niet Miss Hol land kunnen wezen, en nu jij. Mensch als je zoo begint is het al mis, stel je voor, jij Miss Holland! Fijn hè Vader, dan magge wij ook mee naar Parijs en dan ik op de bok, hè Pa; dat zegt spruit 2. Ik bulder het uit van de lach en dat kan mijn ega niet hebben. Nou hebben jullie mannen zoo'n goede keus? (daar heeft ze gelijk in want klaar is gebleken dat ik mij voor 15 jaar geleden geweldig ver gist heb, maar dat mag ik niet laten blijken.) Die mijnheer van De Telegraaf heeft het zoo slecht niet gezegd, dat wij Hollanders een blonde Miss Holland moeten hebben met ver- geet-mij-niet-oogen. Ze heeft gelijk, als die in de Jury had gezeten zou ze beslist kans gehad hebben. Der haar is blond en als je der eens gezien hebt, vergeet je haar niet licht. Dat zegt de winkeljuffrouw waar ze der hoed koopt ook, of zou dat wel licht met die onbetaalde rekening iets te maken hebben? Maar enfin, ik zal niet persoonlijk- worden, maar U ziet, dat het lang niet mis is, een vulpraatje te schrijven in een huiskamer met ze zevenen, ik de Vader, zij de Moeder enz. reis naar Zuid-Amerika verteld. Velen van ons hebben waarschijnlijk dat uitstapje meege maakt. Het was zeer intressant. De zwevende figuurtjes en het pakkende slot kwamen veel te gauw. Mijn zoon No. 1 zeide, hij heeft daar zijn licht eens opgestoken en zoon No. 5, U weet wel van de telefoon, interpelleerde, dat Philips en licht hetzelfde zijn. Dinsdag 1.1. waren op den training-avond 2 personen, n.l. Van Kol en Reynolds. Woensdag eveneens 2 liefhebbers. Donderdag was het weer beter, nagenoeg het heele eerste elftal. Mag ik de Heeren nog even op het hart druk ken, dat wij nog steeds paraat moeten wezen. Dus elftalspelers over de geheele linie aange treden op de voor elk bestemde avonden. Toont uw goeden wil, bij verhindering en met geldige reden mag U desnoods op een anderen avond de schade inhalen. Denk niet wij spelen toch niet. Juist nu kan er een voor sprong op Uw tegenstanders behaald worden. De wensch naar succes voor onze vereeniging en Uw lichamelijk welzijn, moet Uw volle aan dacht hebben. Verleden week even aangeloopen by Harold Lloyd. Hij ligt aan de kust van den Amstel, n.l. Weesperzijde. Zijn been geneest naar wensch. Zijn humor als altijd kostelijk. De kerel ligt den geheelen dag in de zon te braden, zag inder daad bruin. Houdt zich aanbevolen voor be zoek, is gek op vulkoek (let op zetter). Het ga je goed Inge Borg en spoedig herstel toege- wenscht van ons allen, de Vader dat ben ik, de Moeder dat is zij, enz. Zoo langzamernand wordt het bedtijd. Mijn jongens hebben de kraaienmarsch reeds gebla zen, mijn vrouw piekert nog even na: ben ik Miss of heb ik het mis. Nu is het rustig, was er nu maar wat te schrijven, maar het was Zondag alweer mis, dus ga ik maar in Morpheus armen! Bonsoir! VADER. Na den 1.1. Zondag is er toch nog een Ajacied in het veld geweest. Mr. Knegt alias Vlokkie, heeft voor de Avro zijn bevindingen van zijn APPELLEER NOOIT. J

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1929 | | pagina 6