CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Burgerlijke Stand. i Ondertrouwd LOUIS F. DEKKER en ANNIE C. W. BROUWER J\ =S] 114 veer half negen op verschillende punten ir» de stad en buitenwijken de resultaten bekend kunnen worden ge maakt. Hoe dit zal gebeuren is natuurlijk van later zorg. Hoofdzaak is eerst te weten of er een voldoend aantal personen bereid is zich deze moeite ten bate van het algemeen te getroosten. Het grootste nut van, en het belang, dat alle ver- eenigingen bij een geregelde keuring hebben, behoeft zeker nauwelijks eenig verder betoog. Hoeveel onaan gename, bedorven ochtenden of middagen zouden niet worden voorkomen, nog afgezien van de noodeloos uit gegeven tramgelden. Wij wekken daarom heeren vereenigingsbestuurderen op om zich als consul beschikbaar te stellen, of wel in hun vereenigiing naar een of meerdere menschen om te zien, die hiervoor geschikt zijn en er ook tevens de noodige animo voor hebben Vanzelfsprekend zullen; Heeren Scheidsrechters en andere Bonds-officials, die zich ook als consul be schikbaar willen stellen met vreugde worden begroet. Wij verzoeken U een eventueele aanmelding als zoo danig van U persoonlijk of wel van leden of belang stellenden van Uwe vereeniging, zoo spoedig mogelijk en uiterlijk 3 Sept. aan het Bondsbureau te willen doen toekomen. HET BESTUUR. N.B. Onderget. wekt onze leden gaarne op zich met spoed als consul op te geven, dit in het belang va,n alle spelers uitkomende in A.V.B.-wedstrijden. M. J. KOOLHAAS, Secretaris. HONKBAL. vtr We winnen van Z.R.C. 1 met 2016. Ajax II Kampioen der 2e klasse B. J.l. Zaterdag hebben dan één der twee wedstrijden dïe gewonnen moesten worden in een overwinning omgezet. En hoewel we blij waren 2 punten verdiend te hebben, waren we toch geen van allen bijster enthousiast. Het was een vervelende slecht gespeelde wedstrijd. Onvolledigheid kon hier ook wel schuld aan hebben, maar de hoofdzaak zat wel daar in, dat het weer een 4 weken geleden was dat we onzen laatsten wedstrijd gespeeld hadden. Honkbal kan zulke lange tusschenpoozen onmogelijk hebben. Aan alles was dit te merken. Verder een veld, absoluut ongeschikt voor honkbal, ten eerste doordat het ontzettend ongelijk is en ten tweede door de slooten om het veld heen waar de bal geregeld in ligt. En werpen met natte ballen veroorzaakt weer het kwijt raken der juiste controle over den bal. Wij worden door Z.R.C. het eerst aan slag gestuurd en maken er 2 terwijl zij zelf tevreden zljm met 1 punt. Aan het eind der 4e innings staan we voor met 93 en krijgen dan natuurlijk de daarbij behoorende praat jes, want deze wedstrijd zit bij enkele lui reeds inl hun zak. Aan het eind der volgende innings staat het even wel 97 en kalmeeren we weer een beetje. De daarop volgende innings is het tenminste weer 127 en kan het weer wat leiden, maar de 2 volgende innings maken we niets en het eind van het liedje is dat we bij het begin der laatste innings voor staan met 1 punt, De laatste innings moet het dus weer doen. En daar we van huis uit geweldig zijn in de eindspurt, maken we er dan ook 8 en Z.R.C. maar 3. AIzoo winnende met 2014. Het was een pak van on|s hart toen we de bullen bij elkaar schommelden. Nu allemaal nog 1 maal oefenen en dan zoo sterk mogelijk tegen Quick. Het tweede is tusschen die bedrijven door zonder te spelen kampioen geworden, Z.R.C. 2 is 2 maal niet opgekomen, waardoor zij 3 verloren wedstrijden kre gen. En daar wij 1 wedstrijd verloren hadden kon dus niemand ons meer inhalen. Nu moest het tweede nog 1 competitie-wedstrijd en 2 wedstrijden tegen de V.V.G.A. om het kampioenschap der gejheel tweejtie klasse. Deze wedstrijden moesten evenwel op Zondag ge speeld worden en daar onze lui, vrijwel allen, compe titie of proefwedstrijden moesten spelen, zijn, we zoo vrij geweest deze 3 laatste wedstrijden maar gewonnen te geven. Voor de Sluitimgs-wedstrijden is eveneens niet inge schreven. Er is natuurlijk gerekend op de goedkeuriiHg dea* H.H. honkballers bij het nemen van bovengenoemde be sluiten. Thans wenischen wij de V.V.G.A. en Ajax 2 geluk met het behalen van hunne kampioenschappen. De eerste met dat van de geheele 2e klasse en de tweede met dat van de tweejde klasse B. ADVERTENTIE. Zaterdag a,s. speelt Ajax 1 tegen Quick 1. Terrein V.V.A. Kruislaan. Aanvang 3 uur. Entrée libre. JACK. VL. 't* AMSTERDAM. 21 Augustus 1928. Rijnstraat 88. Talmastraat 2. Geen Ontvangdag. Hartelijke gelukwensch (Redactie.)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1928 | | pagina 8