C. H. W. DEBOIS. 36 Nieuwe Leden Van eene Firma in Sportartikelen, in liqui datie, ontving ik voor verkoop aan onze leden eene partij hooge en lage witte schoenen. Leden, die van dit koopje willen profiteeren, kunnen zich bij mij hiervoor vervoegen. M. J. KOOLHAAS. Oranje Nassaulaan 81. Tel. 25005. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 3 Spartanen en plaatst naar Ingenbleek. Onze rechts binnen ontwijkt 'n Spartaan-back en schiet juist over de lat. Keurig wordt er in deze periode gespeeld. Windt onderbreekt 'n Spartaan-aanval, snel gaat de bal via VunderinkHangardIngenbleek en Iseger naar het Spartaan-doel, waar de doelman der roodbroeken eerst in de laatste instantie het gevaar weet te keeren. 'n Snelle ren van ten Have besloten met 'n subliem schot in den bovenhoek brengt ons het derde doelpunt. Hierna volgt de reactie. De voorsprong lijkt 'n over winning te waarborgen en enthousiasme en spelpeil zak ten snel. Nog voor de rust scoort Spartaan uit 'n strafschop tegen 13. Na de rust pakt Spartaan steviger aan. Moedig en goed doelverdedigen van v. d. Heuvel voor komt voorloopig verandering in den stand. Iseger plaatst den bal naar Ingenbleek, 'n keurige hoogbal komt voor doel. W. Smit kopt keurig in, de Spartaan-doelman stopt. Spartaan's linksbuiten rent langs de lijn, zet voor. Windt tracht den bal weg te koppen, 't lukt niet en van dichtbij scoort Spartaan haar tweede doelpunt. 't Wordt benauwd 32! Bob ter Have maakt 'n einde aan alle twijfel, snel pas seert hij de Spartaan-verdediging en met 't tactisch rol- lertje langs den uitloopenden doelman brengt hij den stand op 42. Spartaan 2 was geslagen en onze reserves waren kampioen. Het doet ons buitengewoon genoegen dat ons 2e elftal er nog door 'n schitterende eindspurt in geslaagd is Blauw Wit's reserves met 'n neuslengte te kloppen. 'n Voorbeeld voor ons le elftal om ondanks de 5 ver- liespunten in de Kampioenscompetitie toch nog vol te houden. Je kunt 't nooit weten hoe 'n voetbal rolt zouden we met 'n variant op 'n bekend spreekwoord willen zeggen. 'n Speciaal compliment aan Wim de Bois, den energie ken aanvoerder van ons tweede elftal is hier zeker op z'n plaats. Jaar in, jaar uit heeft hij onze reserves aangevoerd en menig keer ter kampioenschap geleid. Hiernaast de laatste foto van hem, genomen even vóór cfen wedstrijd Spartaan 2Ajax 2. Three Cheers voor Wim en z'n elftal. Adé. 4'- - 'N Voorgesteld als werkend lid G. van Collem. Als adspirant lid M. van Leeuwen C. van Aken. Foto Desmit. Debois, de kranige captain van onze reserves. HONKBAL, CRICKET TENNISSCHOENEN.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1928 | | pagina 6