[r= 32 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Nooit echter zal een verdediging zich kunnen handhaven als de aanvallers van haar partij er niet in slagen doelpunten te maken en dies ging het in deze matches ook. Terwijl Ajax voor de derde achtereenvolgende maal geen doelpunt wist te maken, heeft Feyenoord tenslotte vier goede goals gescoord, waardoor onze kam pioenskansen zoo'n beetje tot 0 gereduceerd zijn. Demindere schotvaardigheid van onze gaan, dan spiegelen we ons wel zacht! En dan kunnen we ons nog eerder met ons lot troosten dat we dit jaar den kampioensvlag waarschijn lijk niet zullen hijschen! Ajax II heeft den loop der gebeurtenissen blijkbaar voorzien en bracht ons door een 4-2 winning op de Spartaan II een nieuw kampioen- WDQ ^<p «"zï wo C3Ki a voorhoede, de mindere dash van dezelfde linie, is oorzaak dat wij niet beter verdienen. Ajax moet natuurlijk alles probeeren om in deze extra-competitie van vijf clubs een eere plaats in te nemen. Dat kan nog zeer gemakke lijk en als wij tegen Z.A.C. van stonde af aan flink en kordaat adnpakken, zou Ajax zelfs zeer eervol nummer twee kunnen worden. Doch ook al zou deze eer voor een ander elftal weggelegd zijn, dan nog moeten wij tevreden zijn met de resultaten door ons elftal bereikt. Kampioen van onze afdeeling is reeds een fraaie eeretitel en als wij de positie van clubs als V.O.C. e.a. na- schap en redenen tot juichen! Naast het kampioenschap van Ajax I dus een kampioen schap van ons tweede en wij willen in deze ru briek niet vergeten onze reserves te complimen teeren. Het Bestuur organiseerde tot slot van de competitiewedstrijden twee wedstrijden tegen Feyenoord II, eveneens kampioen van de Re serve eerste klasse. Met 2-0 bleven de Rotter dammers op den eersten Paaschdag op hun terrein in de meerderheid. Reeds den vol genden dag nam ons tweede revanche, door vrij onverwacht met 4-1 te winnen. De Feyenoord- reserves begonnen uitstekend, doch verslapten _J\ De kranige renpaardjes van Pijl passeerden op de beide Paaschdagen het eerst de eindstreep.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1928 | | pagina 2