CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Ze zeggen (Wyze: Ze zeggen er is er geen Prins in 't land.) Ze zeggen dat Ajax niet fuiven kan, Hoezee, Ze zeggen het is er een dooie pan, Hoezee, Een ieder drinkt water en gaat vroeg naar bed, Alleen de sardientjes die worden hier vet, Hoezee, Hoezee, Hoezee. (Bis). Ze zeggen bij Ajax daar vrijen ze niet, Hoezee, Omdat de Captain het streng verbiedt, Hoezee, Ziet een van 't Bestuur een Hij met een Zij, Dan roepen ze dadelijk Castle er bij, Hoezee, Hoezee, Hoezee. (Bis). Ze zeggen bij Ajax daar trainen ze fijn, Hoezee, Daar waken ze steeds voor de slanke lijn, Hoezee, 't Is reuze als je die lichtzee ziet, Vergeet er vooral je zwembroekje niet. Hoezee, Hoezee, Hoezee. (Bis). Ze zeggen, dat hoorde U ook misschien, Hoezee, De spelers die kunnen geen borrel zien, Hoezee, En Whiskey en Voorburg en Donker en Licht, Dat drinken ze dus met hun oogen dicht, Hoezee, Hoezee, Hoezee. (Bis). Ze zeggen het is een reuze sof, Hoezee, Bij Ajax zijn ze allemaal prof, Hoezee, Ze kijken verwaand en hebben een air, En iedere speler wordt millionair, Hoezee, Hoezee, Hoezee. (Bis). Ze zeggen, ach Heer ze zwammen zooveel, Hoezee, Met meters hangt het me uit de keel, Hoezee, We klinken een glas van het schuimende nat, Oudheusden bestel nog een emmer of wat, Hoezee, Hoezee, Hoezee. (Bis). en ik geef het U te doen van zoo'n „Heksensabbath" een geregeld verslag te maken. Daar moeten ze een snijboon voor nemen uit een andere vereeniging, geen kerel die op een maand na vijf-en-twintig jaar meeloopt. Ik verklap alleen nog, dat Joop Martens namens z'n elftal in een kernachtige speech bedankte, ook bestuur en elftal-commissie veel lof toe zwaaide, Jan Smit, onzen ijverigen elftal- secretaris een verdiende pluim op z'n hoed stak, en met een Zweedsch-racket eindigde, dat ook bij Mr. van Bisselick, die mede aanzat, geweldig insloeg. Verder dat tegen negen uur, een zeer groot aantal leden van de gelegenheid gebruik maakten, bestuur en spelers te com plimenteeren, onze eigen Jazz-band er was, en dat er gedanst is tot drie uur in den morgen, en Henri Delsen ook als Bal-leider ruim z'n boter ham zou kunnen verdienen. Als altijd bleef hij ook nu Amateur. En ik meen te spreken namens U allen, als ik onze mannen allen geluk, allen sterkte en allen succes toewensch in de komen de kampioen kampioen kampioen Zou je niet zweeren, dat niet alleen de sar dientjes in de olie geweest waren. J. S. I i LANGS DE LIJNEN. 't Pleit is beslecht; waar al wat rood-wit aanhangt, wekenlang op gewacht heeft, is bereikt. Ajax is Kampioen. Aan het feit zelf het kampioenschap zal elders in dit blad wel geschreven worden en daarom zullen we ons er toe bepalen alleen den wedstrijd tegen Hilversum, los daarvan onder de loupe te nemen. Wat kwaliteit betreft stond de wedstrijd stukken hooger als die voor enkele weken in Hilversum gespeeld. Ons elftal als combinatie klopte prachtig op één onder deel na, de centervoorplaats. Iets wat we zeer jammer vinden, want we weten allen dat Ingenbleek 'n speler van zeer goede kwaliteit is. Dat heeft onze Harold Lloyd in het begin van het seizoen in diverse wedstrijden laten zien. Doch 't wilde hedenmiddag nu eenmaal niet. Zelfs z'n artistiek nonchalante enkel- en teen-bewegingen, waar mee hij zoo maar eventjes 't leder van richting doet ver anderen en de verdediging van de tegenpartij tot wan hoop brengt, ook die wilden vanmiddag niet lukken. Wel hun dag hadden daartegenover de half-spelers, welke stuk voor stuk overweldigend waren. Stelselmatig beheerschten

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1928 | | pagina 8