CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Tienduizend kijkers hebben in zooverre waar voor hun geld gekregen, dat wij vier goals scoorden, (Van Kol, Martens, Twelker en een Hilversummer waren de makers), doch aan het geheel ontbrak nog te. veel om te kunnen zeg gen dat hier een candidaat voor het kampioen schap van Nederland aan het werk was. Dat kopstukken onder de officials woorden van lof gesproken tot het elftal en tot anderen die bij droegen tot het behalen van het kampioen schap. Daar was weer de oude garde, die bij monde van Joop Pelser het elftal met een reuzen-krans huldigde. Om negen uur stroomde een honderdtal AjaxHilversum. neemt niet weg dat wij verre in de meerder heid waren en dat Hilversum feitelijk over alle linies geklopt werd. Hartelijk toegejuicht zoch ten de spelers de kleedkamer op. Het Amster- damsche publiek trok tevreden naar huis met het vooruitzicht vier mooie wedstrijden om 's lands kampioenschap te kunnen zien. Des avonds heeft in American een groot deel van onze leden op intieme wijze dit kampioen schap befuifd. Onder den maaltijd hebben de leden de zaal binnen. Toen begon het feest eerst recht. De stemming was prachtig en het tvas heel dicht bij den melkboer en bakker dat men huiswaarts trok! Ons tweede blijft zijn „run" achter Blauw Wit II volgen. Het wachten is er op of de Stadion-menschen nog een steek laten vallen, "tegen R.C.H. II hebben de reserves een heel hoogstaand spelletje gepresteerd. De wing Iseger-Jurriaans was buitengewoon en ook Piet (r'~ Hoe het publiek na afloop van den wedstrijd tegen Hilversum het veld opstormde om z'n favorieten te huldigen. foto Desmit

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1928 | | pagina 3