Het Eerste Kampioens elftal! CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX IV. 165 positie vrij voor doel staan! Hoogstraate zal als kanthalf beter moeten „vrijloopen" als z'n back den bal heeft. Hoe dat precies moet gebeuren is natuurlijk op papier niet weer te geven. 't Beste werkt hier 't aanschouwelijk onderwijs van Ajax I. Kijk het maar eens af van meester Martens en bovenmeester v. Kol, Oscar! Wedstrijd op wedstrijd kwamen, speelden en over wonnen onze boys en nog slechts 2 wedstrijden, n.l. tegen Bl.-Wit en A.V.V., resten. Als ook die laatste 2 ge wonnen worden, is het hoogst bereikbare, het ongeslagen kampioenschap behaald. De volgende spelers hebben tot dit fraaie resultaat bij gedragen: Onze A adspiranten foto Desmit. StaandKoedijk-Stam-v. Wateringen-Schrama-Hoogstraate-Belmer Knielend: Knyn-Thiry-v. d. Berg Zittend: Maassen-Horstmeijer-Kroese Een juichkreet dav're langs de velden. Onze Adspiranten A zijn kampioen. En hoe! 10 gesp., 10 gew. 0 gel., 0 verl. 43 doelpunten vóór en 8 tegen. De cijfers spreken voor zichzelf en als verslaggever en als lid van de commissie voor adspiranten voetbal, wensch ik onze kranige boys met het fraaie resultaat geluk. Een resultaat door 3 machtige factoren spel- capaciteit, cfubliefde en enthousiasme verkregen. -trttr- Doel: A. J. N. Horstmeijeï; r. back: H. Maassen; 1. back: J. M. Kroese; r. halfbè'ck: J. H. Thiry; midhalf: J. D. Belmer; 1. halfback: O. F. Hoogstraate; r. buiten: O. Schrama; r. binneh: A. Koedijk; midvoor: J. L. G. Stam; 1. binnen: A. M. M. Knyh; 1. buiten: A. v. d. Berg; invallers: Chr. v. Wateringen, P. Paternotte, J. Slot. En nu vooruit boys, naar het ongeslagen kampioen schap! i' -i -ï- Adé.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1928 | | pagina 5