IP Verschijnt onder leiding van: fl. C. DESmiT 3. 3. 6R00TIT1EDER (Tl. HOOCHflflS No. 12 DONDERDAG 3 NOVEMBER 1927 10de JAARGANG. O/ OFFICIEEL GEDEELTE. Aangenomen als ondersteunend lid: W. G. Brokman, R. G. v. d. Wal, S. Croonen- berg, P. M. Ter Stroot, A. Bartelmans. Voorgesteld als ondersteunend lid: G. v. Wageningen. Voorgesteld als werkend lid: H. C. Houweling, J. Engelkes, W. v. Kraalingen, H. Bakels Sr., H. Bakels Jr. Bedankt als werkend lid (door vertrek naar Buitenland) G. P. Keizer. M. J. KOOLHAAS, Secretaris. KRONIEK. Het begint er nu toch een beetje op te lijken of ons eerste elftal weer een kampioenschap in den maak heeft. Alweer behaalde ons constant goed spelend elftal twee overwinningen, waar onder zelfs ééne met zware cijfers, 70! De slachtoffers waren U. V. V. op ons veld en V. U. C. te 's-Gravenhage. Tegen de Utrech tenaren hadden wij „Vogel" in de voorhoede, die voor verschillende doelpunten zorgde. Ook de rest van de spelers heeft een klasse beter gespeeld dan U. V. V., dat leelijk op haar retour schijnt. Als de U. V. V.-keeper zijn doel niet met mannenmoed had verdedigd, waren we zelfs ver in de dubbele cijfers gekomen. De E. C. had Windt rechts-back geplaatst en Anderiesen Sr. naar de rechtshalf-plaats gedi rigeerd. Schetters werd op de linkshalf-plaats door captain Martens vervangen, terwijl ook Hordijk op non-activiteit gesteld was. Met dat al brachten wij een goed spelende ploeg binnen de lijnen, die een vrij gemakkelijke overwinning heeft geboekt. Moeilijker werk hadden wij j.I. Zondag op het V. U. C.-veld. Het is altijd kwaad kersen eten met clubs, die pas een zware nederlaag achter den rug hebben en zich dan plotseling herstellen. V. U. C. heeft het een heel eind gebracht, doch verder dan een 21 nederlaag brachten de jongens van Dil het niet. De nieuwe kracht in onze ploeg Vogel was naar verluidt geblesseerd, waardoor Hordijk weer in het elftal was opgenomen. Voor de rust heeft Ingenbleek ons eerste doel punt gescoord, terwijl the good old Henk voor het tweede doelpunt zorgde na kranig werk van eerstgenoemde. Niet ver voor het einde scoorde V. U. C. tegen, doch hierbij bleef het tot ons geluk. Het veld was niet erg gelijk, zoodat wij onze betrekkelijk matige overwinning maar hieraan zullen toeschrijven. De nieuweling Windt komt er al beter in en begint iets voor de toekomst te beloven. Zooals gezegd was het een matige vertooning I

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1927 | | pagina 1