CLUBNIEUWS Bij Clapton waren de backs „Campbell" en „Lyons" uitstekend, alsmede de rechtshalf „Duffy" en de linksbuiten „Cock". Er waren 38.000 toeschouwers. Een half uur na deze match zaten wij bij de Amateur-bokswedstrijden te Ilford. Door be middeling van Mr. King van West Ham, hadden A. F. C. AJAX 41 Viijdagsmorgens was er een felicitatie van onzen voorzitter met het behaalde succes. Frans Couton en Joop Martens gingen ons verlaten, daar ze helaas niet langer konden blijven. Het oveiige gezelschap ging per Sight-Seeër pick- nikken te Windsor-Castle; daar het ideaal weer was, werd het een prachtdag. Eerst deden wij wij prachtige plaatsen, en zagen serie's dreu nende uppercuts en korte-rib-stooten. Een Londensche politieagent werd eerste klas afgedroogd, ofschoon hij zoo taai was als een Amsterdamsch korstje, 't Ging er alles zeer cor rect toe, en de meeste bezoekers waren in smoking. Om elf uur klonk de gong voor de laatste ronde en werd er een keurige collectie prijzen uitgedeeld. Met een vaartje van 50 a 60 kilometer tuften wij huiswaarts. den bool nog even aan en zagen de cricket- grund waar Australië de „Ashes" verloor, en Hobbs z'n honderden bijelkaar sloeg. Als een biljart zoo gelijk was het veld, een waar Eldo rado voor liefhebbers van bat en bal. Het oefenen in de netten gaat er heel anders als hier, we zagen vijf pitches vlak naast elkaar, waarop druk gebowld en geslagen werd. Een oefenpar tijtje tusschen twee proef-elf tallen boeide ons geweldig, vooral daar er drie zessen bijna ach- Het Ajaxgezelschap in Trafalgar Square te Londen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1927 | | pagina 7