7 TTf CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX De oefenavonden zullen weder als verleden jaar op Dinsdag en Vrijdag-avond worden ge houden. Op de nieuwe mat mag met gewone schoenen niet worden geoefend. Ook herinner ik er nog aan dat bij wegblijven van een wedstrijd, zonder afschrijving, geen aanschrijving voor een volgende wedstrijd meer zal plaats hebben. Nog deel ik mede dat mijn kantooradres is veranderd in: WARMQESSTRAAT 187, Telefoon 47355 waar ik onder kantoortijd steeds ben te bereiken. Tj. DE MUNNIK. V j Officieele Mededeelingen. Bedankt als lid: C. van Gelderen; H. A. Louman. Bedankt als Ondersteunend lid: G. F. Hintze. Bij bet Secretariaat gaven zich als lid op: H. Hassink, J. Besier, J. M. C. Lucas, A. van den Berg, J. W. Stokvis, W. Zoethout, W. Smit, A. Wassenaar, F. J. Adriaans, J. F. Adriaans Jr., Herman Snoek, E. Peters en J. Mosheuvel. Als Ondersteunend lid: A. Roosendaal. ZOMERSPORTEN. Cricket, Honkbal en Athletiek zullen op on derstaande avonden beoefend worden: Dinsdag en Vrijdagavond: Cricket, terrein Nederl. Bank, aanvang half zeven. Woensdagavond: Honkbal en Athletiek, Mid denweg 2e veld, aanvang half zeven. Zij die bovenstaande sporten beoefenen wor den er aan herinnerd, dat hiervoor geen broek jes, yerseys enz. verstrekt worden. Het is de terreinknechten streng verboden voortaan dergelijke kleedingstukken af te geven. 49 konden spelen en een heerlijken ochtend hadden. Zeer zeker zal het veld nu a.s. Zondag klaar zijn. Het programma voor het eerste zal een dezer dagen in de dagbladen worden gepubliceerd. In ieder geval zal voor Zondag 22 dezer een wedstrijd worden vastgesteld. Voor het tweede elftal heeft de competitieleider een aardig programma in orde gemaakt. Aan deze compe titie nemen 8 vereenigingen deel. Tegen elk dezer ver- eenigingen wordt één wedstrijd gespeeld, terwijl hierna de 4 bovenste en de 4 onderste clubs onderling nog een halve competitie spelen, zoodat iedere vereeniging 10 wedstrijden heeft. Nu maar voorloopig zorgen, luidjes, om bij de bovense vier te komen. Voor a.s. Zondag zal wor den vastgesteld Ajax II tegen Albion II. De aanschrij vingen hiervoor zullen tijdig worden verzonden. Laten we nu nog eens goed afspreken om toch vooral op tijd te beginnen, om half elf aanwezig en uiterlijk elf uur den gersten bal gooien, dan kunnen we ook op tijd naar huis. Dus Zondag om 11 uur kan het spel va.n bat en bal gaan beginnen. d. M. VAN ZESBé. j j 24-4-'27. Z.S.G.O.—Ajax: 0—1. Door een technische fout van onzen pennelikker bleef de vorige maal het verslag van ons elftal achter slot. Wat jammer was, daar er wel eenige feiten te memoree- ren vielen, die aan de vergetelheid ontrukt hadden moe ten worden. Om deze nu te vermelden zou als mosterd na den maaltijd zijn en ook zouden wij dan te veel van de gunst der redactie verlangen, wat tot gevolg zou hebben, dat deze heeren het blauwe wapen op ons zouden richten. Dus om erger te voorkomen bepalen wij ons slechts tot het feit te boèkstaven, dat diverse 6-Béers in training zijn gegaan voor 27/28 (01. Spelen) om op de vereischte maat en gewicht te komen, om dan weder eens een behoorlijk partijtje te demonstreeren. 2e Paaschdag in Stadion de Ned. ploeg tegen de „Seg- gen" gezien; het was een partijtje, nou ja zoo kunnen wij het ook. 24 April speelden we een competitie-match tegen onze oude en prettige tegenstanders, de withemden. Het was als van ouds een aangenaam partijtje, we maakten een juweel van een goal. Het was een uitval, een voorzet va.n Gezie, met als gevolg een vliegend schot van col lega Heekmann. Het bleek ook de goal voor de beide puntjes te zijn, want geen van de partijen zag meer kans de doellijn te passeeren. De heeren keepers hadden blijkbaar afgesproken hun uiterste best te doen. Zeker verdient de B.-adspirant Landzaat een extra veer voor z'n uitstekend werk dat hij verrichtte; voor al voor de rust, met de tocht in het gelaat, heeft hij menig vinnig schot van de Z.S.G.O.-voorhoede gekeerd. Jan de Boer kan met gerustheid over 20 jaar z'n op volger plaats laten nemen. De achterhoede was verder va«n het oude merk. Ook de invaller rechtshalf was van het goede hout, n.l. Kamphout. De voorhoede is blijkbaar uitgewerkt. K. K. kan er niets meer van, zit blijkbaar het vaderschap in de beenen. Papa Gezie viel het hob belige veld niet mee; nou mij ook niet, Gerrit! Nu, old boys, nog een competitiestrijd tegen O.D.E. en dan voor den beker tegen Amateure. En dien win nen we! Hoe zit het daarmee, K.? WIMA.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1927 | | pagina 15