CLUBNIEUWS „De ouwe garde moest geen koffie"!! De ouwe garde lustte geen koffieDe ouwe garde moest ouwe Maar laten we de intimiteiten van dit feest niet verraden. Lang is er nog gedanst onder leiding van Mon sieur Henri Delsèn, welke heer zonder ophou den door een quasi Fransch sprekende slanke meneer werd ingeluid: Par ici, M'sieur et M'dame Delsèn. We hebben in de 26 achter ons liggende Ajax- jaren al heel veel prettigs in en door de club ge noten, maar deze bijeenkomst gaat toch zonder mankeeren aan de spits van de intieme Ajax- feesten, die wij het genoegen hadden mede te maken. Het was gezellig, beestachtig gezellig!!! Zondag j.l. genoot ons eerste elftal de eer als tegenpartij op te treden van het Nationale elftal, welke oefenpartij aan den Wassenaarschen weg op het H.V.V.-veld werd gespeeld. Het was een rib uit ons lijf, dat wij v. Kol aan de in het groen gestoken oranjehemdenmoesten afstaan. Frans Couton nam van Kol's plaats in en toonde het nog lang niet verleerd. Zoo vertelde men ons tenminste, daar wij persoonlijk niet aanwezig waren. Er schijnt zeer goed gespeeld te zijn, ter wijl de Nationalen een riem onder het hart ge stoken kregen door de 3-0 overwinning. Alles bij alles schijnt de uitslag zeer geflatteerd en was een 3-2 zege ruim voldoende geweest. Doch van hooren zeggen is dikwijls van hooren liegen en daarom zullen wij ons over deze ont moeting van verder commentaar onthouden. En thans gaat het doek op voor de groote fi nale! De finale, waarin Feijenoord, N.A.C., He racles, Velocitas en Ajax voor het voetlicht zul len komen! Wie zal als nummer één uit deze finale naar voren treden? Het wordt een heel zware strijd. Nog 8, zegge acht zware matches staan op het programma en vooral de ontmoetingen te Rotterdam en Breda worden „een karwei" om met onzen dichter Tric-Trac te spreken. Mogen onze jongens er DER A. F. C. AJAX 3 van doordrongen zijn, dat heel Ajax, heel Am sterdam met hun medeleeft. Eerste elftallers, aan U de zware taak, Ajax opnieuw in het bezit te stellen van het mooiste, dat er in de Nederlandsche voetbalbeweging te verkrijgen is, n.l. het Kampioenschap van Nederland voor Uw club te winnen. Het zij zoo! J. J. G. NederlandTsjecho-Slowakije j Op Maandag 18 April 1927 (2en Paaschdag) wordt in het Stadion te Amsterdam gespeeld: Nederland—T sjecho-Slowakije. De volgende toegangsprijzen gelden: Overdekte tribune (Middenvak) 6.10 idem (Zijvak) 4.10 Open tribune (Middenvak) 3.10 idem (Zijvak)„2.10 Staanplaatsen (Amphitheater) 1.05 idem (Jongens)0.50 Bestellingen voor 21 Maart a.s. schriftelijk te richten aan M. J. Koolhaas, Oranje Nassaulaan 81, terwijl het verschuldigde bedrag per post wissel moet worden overgemaakt aan onzen Penningmeester, J. Oudheusden, Zeilstraat 40. Later zal worden bekend gemaakt waar en wan neer de plaatsen afgehaald kunnen worden. Als gebruikelijk worden de ingekomen bestellingen op volgorde van binnenkomst bij het Secreta riaat geboekt, terwijl niet kan worden ingestaan, dat alle orders uitgevoerd kunnen worden. Bestellingen na 21 Maart a.s. opgegeven, wor den niet meer in behandeling genomen, terwijl bestellingen, waarvan op 21 Maart het verschul digde bedrag niet bij onzen penningmeester is binnengekomen, als niet gedaan worden be schouwd. Oranje Nassaulaan 81. M. J. KOOLHAAS, Telefoon 25005. Secretaris. -J

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1927 | | pagina 3