IV- 150 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Cup-Final. Volgens een advertentie van de American Express Company, Rokin 88, achter in dit club blad, organiseert bovengenoemd Reisbureau wederom een trip naar de Cup-final. H.H. Aja- cieden, die hiervoor in aanmerking wenschen te komen, kunnen bij meergenoemd Bureau in lichtingen bekomen. M. J. K. i -F Trainingavonden. Op verzoek van onzen trainer zijn de oefen avonden als volgt vastgesteld: Dinsdagavond: spelers van Ajax 1 t/m. 4. Woensdagmiddag: Adspiranten en Junioren. Woensdagavond: voor leden, spelende in den A. V. B. Donderdagavond: Uitsluitend le elftal met reserve-spelers. Men gelieve hiervan goede nota te nemen, daar de spelers, die toch op een niet voor hen aangewezen avond komen, beslist geweigerd worden. Ajax-Marsch. vt Op verzoek van verschillende nieuwe leden van onze vereeniging drukken wij hieronder de Ajax-Marsch af: I. 'n Juichtoon da'vre langs de velden, Voor ons dierbaar Rood-en-Wit! De schaar der dapp're Meersche helden, Onze vreugd, ons trotsch bezit! Gevreesd, geducht in heel den lande, Glorie onzer Amstelstad Ieder draagt ze op de handen, Wie gaat niet op Ajax prat? (REFREIN). Heil Ajax, heil, Rood-Witte schare Dapp're strijders, fier en koen Bevestigt Uw roemrijke mare, Driewerf heil, onz' Kampioen! II. Ziet onze spelers pijlsnel draven, Fiks zich werpend in den strijd! En nooit bereid tot overgave, Vol van vastberadenheid! In vurig willen, ernstig streven, Naar de overwinningseer, Deed zij menig club reeds sneven, 't Roemrijk Ajax uit de Meer! (REFREIN). III. De goede clubgeest zal ons schragen, D'eendracht maakt ons hecht en sterk, D'Ajax-vaan steeds hooger dragen, Zij ons allerschoonste werk! Ons mooie spel vol frisch bekoren Te spelen in 't Rood en Wit, Dat zij ons jaren nog beschoren Vól geest, animo en pit. (REFREIN). Tweede veld Kruislaan keihard. R.C.W. reeds gereed voor den aanval. Sehr, met somber gelaat, schuift langs den harden bodem. Bang voor stukjes arm en been. Interpelleert den Capt., die wrijft over z'n botten en schuift alle verantwoording af. R.C.W. capt. vindt het schitterend. Scheidsrechter keurt af. R.C.W. op d'r kop. Zesbé drijft af bij de Wed. naar binnen. Verloren Zondag, Des middags het vierde zien winnen. Een Ajaxman floot 't 7e tegen Meteoor II. De jeugdige Ajaxboys brachten er niets van terecht. Zonde van die goede footballshoes. De Wit en Buitenkant werkten 't hardst, na rust keeper schitterend. Asp. de ballen snel af, of 't kost je club goals. Scheidsrechter goed!! Uitslag 15. 20 Febr. In sneeuwstorm op fiets en roeiboot naar 't Zuiden van Mokum. Komen zonder dakpan op hoofd of ruit in 't gezicht onbeschadigd op 't Z.S.Q.O. veld. De sneeuw valt in stroomen neder, de Ajax-ladies zijn aan 't sneeuwballen gooien. Bibberend komen hun favorieten in 't veld, staan een half uur op 't veld te blauwbekken, trekken hun schoone(?) flanelletje weer aan. Scheids rechter ingedut achter de kachel! Weer geen Zondag deze week. We troosten elkaar, dat in deze maand nog één voetbaldag is. A.s. Zondag een oefenpartijtje tegen O.D.E. III. Jon gens, pas op je tellen; je kunt nooit weten wat die lui in hun slof voeren. We moeten ons behoorlijk voorbereiden voor dien beker van „Die Amateure" en dan die elf „gouwe Duitsche plakkies", ze zien er keurig uit, boys. Die lui doen geen half werk; zoo je ziet, komen ze goed be laden over de grens. Wij zullen wel voor de goals zor gen. Bep, denk er om, dat je dit even onder hun neuzen houdt. We willen wel op hun terrein spelen. WIMA. O/

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1927 | | pagina 6