136 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX LC_ KRONIEK. i I Ajax officieus kampioen van haar af deeling! Een nederlaag tegen het Gooi. H.V.V. bezorgt ons zoo goed als zeker door een gelijk spel het kam pioenschap! Niet alleen elke Ajacied, neen, heel Mokum is verheugd omdat Ajax thans opnieuw aan de spits gaat in haar afdeeling. Hetgeen zeggen wil dat dit seizoen vrijwel zeker wordt be sloten met de wedstrijden om het kampioen schap van Nederland op ons veld. Bij voorbaatProficiat AjaxProficiat eerste elftalspelers, voor het keurige werk dit seizoen door u verricht! Men raadplege deze cijfers: gesp. gew. gel. ver. goals gem. v. t. 17 12 1 4 41 13 1.47 waaruit de constante vorm van ons team wel duidelijk blijkt. Slechts enkele malen was de ploeg ietwat uit vorm, doch de twaalf ferme overwinningen en één gelijk spel brachten ons ten slotte aan het hoofd der West. 1 klasse A. Nogmaals proficiat! En eventueelveel succes in de wedstrijden om het landskam pioenschap De medewerking der groote Haagsche was niet noodig geweest, als ons team tegen 't Gooi niet lichtelijk uit vorm geweest was. De Hil versummers hebben uitstekend gespeeld, terwijl verschillende van onze menschen tot vier uur naar hun vorm liepen te zoeken. Vooral voor de pauze deed vrijwel het geheele elftal vreemd, doch met een dosis geluk haalden wij een 00 x!' T OFFICIEEL GEDEELTE. Bestuur: F. Schoevaart, Voorzitter. M. Smit, Vice-Voorzitter. M. J. Koolhaas, le Secretaris, Oranje Nassaulaan 81, telefoon 25005. A. L. Desmit, 2e Secretaris, 3e Helmersstraat 76, tele foon 23333. J. Oudheusden, le Penningmeester, Zeilstraat 40, tele foon 27275. J. Schoevaart, 2e Penningmeester. S. Tump F. Couton I" Commissarissen. C. H. W. Debois J Enquêtecommissie. H. Delsen. C. H. W. Debois. J. J. Grootmeijer. R. Vunderink. A. L. Desmit, Secretaris. Elftallencommissie A. J. Schoevaart. A. J. de Kruyff. R. Vunderink. S. Tump. A. L. Desmit, Secretaris, 3e Helmersstraat 76tele foon 23333. Elftallencommissie B. J. Roodenburg. J. Westrik Sr. Tj. de Munnik. A. Wiggelaar. A. L. Desmit, Secretaris. Clubblad-Commissie. J. J. Grootmeijer, Redactie, Amstelveenscheweg 65. M. J. Koolhaas, Administratie, Oranje Nassaulaan 81, telefoon 25005. A. A. Boogaard. Kascommissie. J. C. A. Smit. J. H. Lyre. H. Harinck. T rainingcommissie. Jan Schoevaart. A. J. de Kruyff. F. Couton. Honkbal. Jo Smit. Cricket. Tj. de Munnik. Athletiek. M. J. Koolhaas. F. Couton. Clubavondencommissie. M. Smit. Jan Schoevaart. M. J. Koolhaas. ie

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1927 | | pagina 2