r Al v, ONZE CLUBAVONDEN Een schitterende Biljart-avond 112 ben we niet en was de uitslag 21 in ons voordeel ge weest, dan was dat, wat spelcapaciteit betreft, een betere verhouding geweest. Doch niet getreurd en laten we Spartaan feliciteeren en bedanken voor haar fair spel, want het is toch fraai om na twee nederlagen acht opeenvolgende overwinningen te behalen, dat alleen is een felicitatie waard. dachten waren: nu nog een helder moment van de heeren en we zijn binnen. De Spartaan-doelverdediger was echter uitstekenden ook enkele fraaie kansen bleven onbenut. Plotseling een uitval, de bal werd fraai voor gezet, gedeeltelijk door een der onzen weggekopt, be landde hierdoor vrij gelukkig voor een Spartaan-man, die zich niet bedacht en wij stonden 21 achter. Wel zijn Hoe er gespeeld is? Uitstekend! Alleen had Wiegel het ongeluk in eigen doel te trappen en hiermede Spartaan de leiding te bezorgen. In dezen stand kwam tot rust geen verandering, ondanks een j^ring overwicht van ons. Na de thee is direct weer goed aangepakt en vooral van ten Have kwam voor Spartaan het grootste gevaar. Na een kwartier wist hij dan ook een goeden voorzet van Otten te benutten om fraai gelijk te maken. Mijn ge- er nog enkele energieke aanvallen door ons ondernomen, maar het mocht niet baten, wij hadden verloren. Rest mij nog te vermelden, dat Piet van Deijk op tijd was, een wonder, en ook in den wedstrijd zijn best ge daan heeft, twee dingen Piet, waar je je aan moet houden en ik vertrouw, dat wij allen ook zorgen, dat wij op tijd de komende wedstrijden aanwezig zijn. Dat spaart de club boete en het is voor ieder het prettigst.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1926 | | pagina 6