CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Twee methodes. U is niet tevreden met uw plaats in het elftal, en voelt U „in ieder geval", te laag ingedeeld U is ernstig ontstemd„die Kaffers", hier wor den waarschijnlijk de elftal-commissieleden mee bedoeld, weten er niets, maar dan ook niets van, en wanneer U een aanschrijving ontvangt om een wedstrijd te spelen, belt U liefst eerst Zater dagavond af, terwijl U, om boete te voorkomen, als reden van niet kunnen spelen opgeeft, dat U hier of daar „zoo'n pijn heeft". Uw prettige Zon- dag is bedorven, en U dupeert niet alleen U zelf, maar ook uw clubmakkers. Trainen lijkt nu na tuurlijk overbodig, terwijl U stil doorgaat met kankeren. Men noemt dit: EEN ZEER VERKEERDE METHODE. U is niet tevreden met Uw plaats in het elftal, en voelt U „in ieder geval", te laag ingedeeld. U is ernstig ontstemd, „die Kaffers", hier wor den waarschijnlijk de elftal-commissieleden mee bedoeld, weten er niets, maar dan ook niets van, en wanneer U een aanschrijving ontvangt om een wedstrijd te spelen, neemt U zich voor een wedstrijd te spelen, waar vriend en vijand „paf" van zullen staan, terwijl U onmiddellijk gaat trainen. U zult „die Kaffers", dat zijn de elftal commissieleden, eens door Uw spel aan hun ver stand brengen, dat zij U veel te laag ingedeeld hebben. Men noemt dit: EEN ZEER GOEDE METHODE. Niets is beter voorTJw gezondheid, dan ge regeld de training-avonden te volgen. Uw karak ter komt uit in uw spel, voer uw spelpeil op, het zal zeer zeker ook uw karakter beter maken. DE TRAININGS-COMMISSIE. tH- I NEDERLAND—DUITSCHLAND Nederland—Duitsehland Oudheusden met een keurige 41 alleen in de dubbele cij fers kwam. Het zag er nog even benauwd uit, want het stond 8 voor 30, toen Piet Vunderink en Cor Jurriaans nog inkwamen, doch ze hielden netjes hun wicket op, zoodat we nog een behoorlijk totaal konden behalen. A.C.C. wilde nog een tweede innings probeeren, doch op 6 wickets meer voor 49 runs gaven ze den strijd op. Oudheusden bowlde thans 2 voor 22 en Exman 3 voor 26. We wonnen dus op de le innings met 21 runs. Te Zaandam speelde op 29 Aug. het tweede tegen Albion II. Natuurlijk weer het oude liedje van weg blijvers en wij stonden met 10 menschen. Wij gaan eerst aan bat en brengen het tot15 runs door 3 batsmen, want 7 menschen gingen weer met een nul aan den kant. Albion maakte hierna 97 runs. Jan Smit bowlde 7 voor 39 en de Munnik 3 voor 44. In de 2e innings brengen wij het tot 37 runs, waarvan alleen Gerard Stam met 15 runs in de dubbele cijfers kwam. Hierbij sloeg hij op honkbalmanier een reuzen zes over de tribune, zoodat de bal niet meer terecht kwam. We verloren dus weder met innings en 45 runs. Op Koninginnedag speelden we ook nog tegen A.C.C. 3, ook aan den Wandelweg. We gaan eerst aan bat en maken een behoorlijk totaal, juist zooals het eerste, van 71 runs, waarvan de Munnik 37. A.C.C. gaat dan in en maakt voor het verlies van 1 wicket 61 runs. Aangezien we toen onze beste krachten aan het eerste moesten afstaan, hebben we den strijd gestaakt en gewonnen ge geven. Hiermede staan we muurvast op de laatste plaats met slechts één wedstrijd gewonnen. Zaterdag 4 September speelde het tweede als slot van de competitie tegen V.R.A. 3, alweer met negen man. De kampioenen hielden zich uitstekend, zoodat wij weer de 2 puntjes in het Stadion moesten laten. V.R.A. gaat eerst aan bat en scoort 65 runs. Gehrels bowlde 2 voor 21, Exman 6 voor 34 en Piet Vunderink 1 voor 6. Hierna gingen wij aan bat en brengen het tot 22 runs, waarvan niemand in de dubbele cijfers kwam. We verloren dus ook onzen laatsten wedstrijd met 43 runs. In dit nummer hopen we nog een gespecificeerd batting en bowling gemiddelde op te geven. lN 75 De trainingavonden voor de maanden October tot April zijn: Dinsdag-avond (voor allen behalve Adspirantleden). Donderdag-avond (voor leden spelende in den N.V.B.) Woensdag-middag (voor Adspiranten en Juniores). Op 31 October a s. wordt in het Stadion te Amsterdam gespeeld: De volgende toegangsprijzen gelden: Overdekte middenvak 6.10 zijvakken„4.10 Open middenvak 3.10 zijvakken„2.10 Staanpl. (amphitheater)„1.05 (jongens)0.50 Bestellingen vóór 8 October per postwissel bij ondergeteekende. Later zal worden bekend gemaakt waar en wanneer de plaatsen afgehaald kunnen worden. Als gebruikelijk worden de ingekomen bestellingen op volgorde van binnen komst geboekt, terwijl niet kan worden ingestaan dat alle orders uitgevoerd kunnen worden. Amstelveenscheweg 65 J. OROOTMEIJER, Telefoon 25005. Secretaris.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1926 | | pagina 5