I Hotel Café Restaurant „METROPOLE'' 'h x j Gelegenheid voor Clubdiners en Vergaderingen CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX AjaxEnschede. Ook in den returnwedstrijd is het ons gelukt de Nederlandsche kampioenen te slaan, thans met 41. Het was druk op ons veld en niet velen zullen spijt van hun gang naar het Ajax-terrein gehad hebben. Het was een flinke match met heel goed spel, waarbij de onzen met 41 wonnen, Iseger maakte voor de rust twee goede doelpun ten, terwijl Enschede door een fout van Henk Anderiesen, die vergat den center-voor van En schede af te houden, een tegenpunt maakte. Helaas werd Rutte voor de rust geblesseerd, waardoor de ex-Haarlemmer, de Engelschman Wheeler inviel. Deze Albion-zoon knows how to score en maakte een goed doelpunt, terwijl Eddy Hamel eveneens voor een fraai doelpunt zorgde. Het einde kwam met 41 voor Ajax, een ver diende overwinning na een spannende, door den Professor zeer correct geleide ontmoeting. Het spel der onzen beloofde al ietwat voor de toe komst. Zoo is Joop Martens op den goeden weg, (Anderiesen brothers kunnen veel beter!) en van de voorhoede moeten wij alleen goeds vertellen. Zeven doelpunten in twee wedstrijden tegen den kampioen van Nederland is meer dan voldoende. Wij gaan aan een kampioenschap ruiken!! N»/ Officieel. Afgevoerd als w. 1.: J. v. Heeswijk, C. M. Dol- lee, R. P. Stock, J. Westrik Jr., T v. d. Loo, S. Arnold, H. Dinkelman, P. Bakker, G. J. M. v. Deventer, H. F. Bijl, A. Lagard, K. F. Hemminga, H. N. Dijkman, M. N. J. Bomans, J. L. Melchers Jr., A. Smit, W. F. G. L. Schroder, J. Rikkers, M. Pijnappels, J. Spook, H. H. Tang, W. Arnold, A. J. ten Herckel, G. H. Kellersman; J. W. Stieneker. als adsp.-lid: J. M. Zwollo, H. Muller, F. Weber, W. N. Hoogland, M. Allegro. als o. 1.: J. de Lange, J. H. Weber, A. L. J. Bakker Jr., D. Borreman, J. P. Meeth, A. v. Vriesland, W. Bierhorst, J. Stroeve J.Ezn., J. v. Meyer, N. de Boer, M. v. Tilburg, J. Ras. J. J. GROOTMEIJER, Seer. Ledenlijst. De volgende Adsp.leden gaan na advies tot het werkend lidmaatschap over, indien door nie mand der leden reglementaire bezwaren worden ingebracht: Th. de Groot, P. J. Kramers, E. G. Nabarro, F. Kramers, H. G. Geerligs, C. v. Galen, J. M. C. Friedrichs, J. van Bragt, M. v. Aalst, D. Dreesde. Aangezien de adsp. H. Müller,, F. Weber, W. N. Hoogland en M. Allegro hunne identiteits kaart niet in hebben gezonden en dus blijkbaar niet meer wenschen te spelen, werden zij op ad vies van de Elftal-Commissie als lid afgeboekt. J. J. GROOTMEIJER, Secr. Rembrandtplein 22 Telefoon 48541. Aanbeuelend G. CU. DO ON. 73 dag voor je geweest zijn. Joop Martens kreeg een trial voor Schetters; je speelde uitstekend knaap, het prae- dicaat duurzaam kan ik eerst over een poosje uitreiken. Een wedstrijdverslag laat ik ditmaal achterwege, alleen wil ik even memoreeren, dat Twelker, Volkers en Rutte de kleine schare uitgelaten supporters lieten juichen, door het donkerbruine geval in het net te deponeeren. Een speciaal woord van lof voor de keurige ontvangst van het Enschedé-Bestuur, terwijl ook het aanbieden van een lunch door ons op hoogen prijs werd gesteld. Het was een prettige wedstrijd tegen faire tegenstanders. Denk aan de training-avonden luitjes! J. S.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1926 | | pagina 3