ledereen jammert over de geweldige achter uitgang onzer vroeger enorme spel- kwaliteit. Zing niet mede in het koor van „Jammerhouten" rnaar wordt een geregelde bezoeker onzer prettige trainingavonden, waar U onder de kundige leiding van Trainer Rose Uw spelpeil kunt verbeteren. Met sprookjes die beginnen met „lang geleden" en „er was eens" worden geen kampioenschappen gewonnen, en AJAX past er voor om op oude lauweren te gaan rusten. Speciaal onzen Adspirant en Junior-leden verzoeken wij Woensdags-avonds' acte de présence te willen geven, daar een „getrainde jeugd" een „gezonde toekomst" voor Rood-Wit beteekent. De „Inflatie" der spel-kwaliteit kunnen wij niet met circulaires, redevoeringen en commissies be strijden,alleen de regelmatige beoefening onzer sport, brengt ons op den goeden weg. Helpt U mee het spelpeil weder op te voeren? Adspiranten, Kwieke kwanten, Loten aan den Ajax-stam, 't Zou bevallen, Als je allen, Regelmatig trainen kroam, Op de velden, Zie je zelden, Een berekende partij, Zie ze sjouwen, Haken, douwen, Net als schapen in de wei, 'k Wil niet fitten, Rood-en-Witten, Maar zóó gaat het langer niet, Adspiranten, Kwieke kwanten, Worden jullie Ajaeied???? Trainer RoSe, Fokt Virtuosen, Pakt eens flink de zaken aan, Laat de ballen, Lustig knallen, Jong gewend is oud gedaan, Ballen stoppen, Zuiuer hoppen, Snelheid, Troughpass, reuzenlel, Plaatsen met een simpel tikje, Afgemeten op een prihje, Links en rechts, Positie-spel, Adspiranten, Kwieke kwanten, Leer, Zijn Majesteit Het Leer", Junioren, Druh de sporen, Van „De Helden uit De Meer". TR1C-TRAC. 69

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1926 | | pagina 5