1*1 68 CLUBNIEUWS J. SWIJNENBURG Jr. NEDERLAND—DUITSCHLAND zfc Op 31 October a.s. wordt in het Stadion te Amsterdam gespeeld: NederlandDuitschland. De volgende toegangsprijzen gelden: Overdekte middenvak6.10 zijvakken „4-10 Open middenvak3.10 zijvakken „2.10 Staanpl. (amphitheater) „1.05 (jongens)0.50 Bestellingen vóór 8 October per postwissel bij ondergeteekende. Later zal worden bekend gemaakt waar en wanneer de plaatsen afge haald kunnen worden. Als gebruikelijk worden de ingekomen bestellingen op volgorde van binnenkomst geboekt, terwijl niet kan worden ingestaan dat alle orders uitgevoerd kunnen worden. Amstelveenscheweg 65. Telefoon 25005. J. J. GROOTMEIJER, Secretaris. -fc TRAINING. j I V Ons wachten thans nog een tweetal belangrijke wed strijden, n.l. Ajax IQuick I om den Olympiade-beker en Ajax II tegen ZJR.C. of Swift om den V.V.Q.A.-beker. De data zijn nog niet vastgesteld, doch de finale voor den Olympiade-beker zal vrij zeker op Zaterdag 28 Aug. op ons terrein gespeeld worden. We verwachten een groot aantal supporters, ten einde onze mannen aan te moedigen. Onze le negentallers zijn vast van plan dit jaar op den fraaien beker- beslag te leggen en ik twijfel er ook niet aan, of zij zullen dat doen! FAN. CRICKET. (Vervolg.) ïlL E 'V E 22 Augustus. D.V.C.Ajax. Onder een hevigen storm speelden we tegen D.V.C.zoodat de bails meer naast dan op de stumps lagen. Wij verliezen den toss en moe ten eerst aan bat. Dank zij dien storm brachten wij het niet zoo heel ver, want voor 64 runs zaten we weer aan den kant. Alleen Oudheusden met 10 en de Munnik met 17 kwamen in de dubbele cijfers. D.V.C. bracht het echter nog niet zoo ver, want allen hadden ze een beurt gehad voor 42 runs. Oudheusden bowlde 3 voor 16 en Exman 6 voor 24. Even een schitterende vang van Bob ten Have memoreeren; met een zweefsprong gevolgd door een halve salto lag hij met den bal in handen op den grond. D.V.C. wilde toch nog even probeeren en stuurde ons nog eens naar de mat, doch gaf op 5 voor 78 den strijd maar op. In de 2e innings scoorde Bob een zeer mooie 33 en Oudheusden 28 not out. We haalden dus wederom de 2 puntjes binnen met 22 runs op de le innings. J. Swijnenburg een der jongere en toch een der beste Ajax-leden gaat binnenkort zijn vader land en zijn club verlatenteneinde in Zuid- Afrika een betrekking te aanvaarden. Swijnenburg, feitelijk toch nog behoorende tot de coming-men van Ajax, werd op 28 Dec. 1919 als lid van onze vereeniging aangenomen. Ge durende zeven jaren dus reeds heeft hij onze kleuren op uitstekende manier verdedigd. Vooral als adspirant en junior was hij op de rechts buitenplaats een veelbelovende kracht die zijn weg in de hoogere elftallen zeker zou hebben gevonden. Het zal evenwel niet zoo zijn. Wij zullen hem voorloopig niet meer in 't veld, noch op de plan ken want bij Ajax-fuifjes was Swijnenburg een zeer gewild type zien verschijnen. A, F. C. AJAX Spijt het ons ten zeerste dat Swijnenburg ons gaat verlaten, ten andere zal het ons een waar genoegen zijn als deze trouwe Ajacied uit Pre toria berichten zendt over een uitstekende carrière. Swijnenburg goede reis en een goede ge zondheid. Training-avonden voor de maanden Augustus en September. Dinsdag-avond: Athletiek en voetbaloefeningen voor le en 2e elftal. Woensdag-avond: Voetbal voor Adspiranten en Juniores. Donderdag-avond: Voetbal voor lagere elftallen. Vrijdag-avond: Voetbal voor le en 2e elftal. DE TRAININGS-COMMISSIE.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1926 | | pagina 4