fT CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX ==S) 16. HONKBAL 54 12. 13. 14. 15. 17. 18. 19. 20. Voorstel A. L. Desmit tot Reglements-wijziging: Art. 27 H.R. Jaarlijks voor 1 Augustus wordt de jaarvergadering gehouden, enz. Hierin 1 Augustus te veranderen in 1 Juli. Art. 2 H.R. Het vereenigingsjaar loopt van 1 Juli tot ultimo Juni, te veranderen in Het vereenigings- jaar loopt van 1 Juni tot ultimo Mei. Voorstel H. Delsen tot Reglementswijziging: Artikel 49 H.R, bijvoegen: De Kascommissie, die het afgeloopen seizoen controleert is tevens verplicht de recettes van het loopende seizoen te controleeren en hierover iedere maand hare bevindingen aan het Bestuur mede te deelen. Voorstel J. Oudheusden tot Reglements-wijziging Art. 21, sub 4, alinea 2, blz. 12 te lezen als volgt Hij doet elke twee maanden aan de Kascommissie rekening en verantwoording van zijn beheer. Art. 49, te lezen als volgt: De kascommissie wordt in de algemeene vergadering bedoeld in art. 27 voor den tijd van een jaar gekozen en is niet herkiesbaar. Zij bestaat uit drie W.L. der vereeniging, die geen bestuurs leden mogen zijn. Zij vergadert zoo dikwijls het bestuur of de meerderheid der Commissie dit wenschelijk acht, doch is verplicht elke twee maanden de boeken te onderzoeken en hiervan rapport uit te brengen aan het Bestuur. Op de jaarvergadering brengt zij een rapport uit over het afgeloopen boekjaar. Bij accoordbevinding worden de boeken door alle commissieleden onderteekend, welke onder- teekening den penningmeester ontlast. Bestuursverkiezing. Aftredende leden F. Schoevaart, Voorzitter; J. Oudheusden, Penningmeester; M. J. Koolhaas (vacature 2e secr.); J. Pelser en F. Couton, Commissarissen. Verkiezing Enquêtecommissie. Verkiezing Elftallencommissie en Secretaris van deze commissies. Verkiezing Kascommissie. Verkiezing Afgevaardigden: W.E.K., N.A. U., West. District, A.V. B., Leiders Cricket, Leiders Honkbal, Trainingscommissie bestaande uit 3 leden. Rondvraag. Amstelveenscheweg 65 J. J. GROOTMEIJER, Telefoon 25005 Secretaris. U/ -»/ lSw_ Over het geheel genomen kunnen we over de wed strijden, welke de laatste 3 weken gespeeld zijn, tevre den wezen. Niet dat het meerendeel hiervan gewonnen werd! Integendeel, noch het 2e noch het 3e is er tot op heden in geslaagd een overwinning te behalen, maar er zit animo in; er wordt belangstelling getoond, niet alleen voor het eigen negental, maar ook voor de anderen. En daar moet het op den duuf toch van komen, want het dient in aanmerking genomen, dat, zoowel in het 2e als 3e negental meerdere nieuwelingen spelen. Bovendien hebben Doon c. s. tot nog toe meest de zwaarste tegen standers gehad, o. a. Z.R.C., Swift, V.V.G.A. (reeds 2 X). Joop Smit heeft echter z'n handschoenen weer aange trokken en is vast van plan onze reserves binnenkort ter overwinning te voeren! Het 3e heeft thans 2 wedstrijden gespeeld, tegen V.V. G.A. II en T.O.G.O. Wel is waar werd geen van beide keeren gewonnen, doch de nederlagen waren van dien aard, (resp. 20—22 en 1913) dat we hoop voor de toe komst hebben, mits met hetzelfde enthousiasme doorge speeld wordt. Het was jammer, dat tegen V.V.G.A. II Jutte ontbrak. Wel deden van Galen en Cramers achter het thuishonk hun best, doch het vangen is, vooral in het begin, een van de moeilijkste baantjes en zij konden dan ook niet verhinderen, dat meerdere spelers der tegen partij na „3 slag" toch nog op het le honk kwamen, door dat de bal niet gevangen werd of doorschoot. _J)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1926 | | pagina 2