CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Op het moment dat dit nummer onder de oogen van onze lezers komt zijn alle eerste klasse kampioenen bekend. Het zijn resp. Feijenoord, Stormvogels, Enschede, M. V. V. en Be Quick, die allen op eervolle wijze den eere- titel in hun afdeeling hebben gewonnen. Gaarne wenschen wij bestuurderen zoowel als de leden van deze clubs hartelijk geluk met dit resul taat en wij hopen dat een schitterende eindstrijd om den titel „kampioen van Nederland" zal volgen. Het doet ons genoegen dat in alle af- deelingen die clubs kampioen werden, die dit inderdaad hebben verdiend. Zoowel in ons district als in de andere districten staan die clubs aan de spits die door geregelde overwin ningen nummer één werden. Nogmaals, pro ficiat!! f. J. Koolhaas. Ons onlangs afgetreden bestuurslid, de Heer M. J. Koolhaas, verzoekt ons Bestuur en leden dank te zeggen voor de hartelijke wijze waarop men heeft gemeend den betreffenden bestuurder als zoodanig te moeten uitluiden. Wij voldoen door deze publicatie gaarne aan het vriendelijk verzoek van onzen ex-medewerker. REDACTEUR. Cricket. j De honkballers geven reeds enkele weken acte de présence en onze medewerkers op dit gebied deden hun welluidende schrijf- machinemuziek opnieuw hoorem Van de cricketspelers bemerken wij echter nog weinig, alhoewel het tijd wordt dat deze afdeeling eveneens uit haar winterslaap ont waakt om tijdig met de voorbereidingen te kunnen beginnen. Het vorige cricketseizoen bracht ons elftal de eereplaats in den Amster- damschen Cricketbond, waarna de spelers overeen zijn gekomen, het volgende d.w.z. „dit"' seizoen hun entrée te maken in de 3de klasse van den Nederl. Cricket Bond. Verder zou getracht worden een reserve- elftal te formeeren, dat zou worden ingedeeld in den Amsterdamschen Cricket Bond. Alvorens echter kan worden overgegaan voor de competities in te schrijven moet het Bestuur een leiddraad hebben over welke spe lers het komende seizoen kan worden beschikt. De cricketafdeeling zal van haar zijde natuur lijk alles doen om het den spelers aangenaam te maken. Er zal voor een paar oefenavonden gezorgd worden alsmede voor goed materieel en een behoorlijk wicket. Aan het laatste ont brak nog een en ander, doch wij zullen in de competitie voor een meer bruikbaar wicket moeten zorgen om ongelukjes te voorkomen. Alvorens dus in te kunnen schrijven moeten de liefhebbers ons binnen een week of tien dagen mededeelen, dat men het komende sei zoen cricket wenscht te spelen. Wij zullen deze opgave dan aan het Bestuur resp. de Cricket leiding doorgeven terwijl daarna zal beslist worden of inderdaad ingeschreven kan worden voor de competitie van den Nederl. Cricket Bond. Een dezer dagen stellen wij ons in ver binding met het Bestuur van D. N. B. om maat regelen te heffen tot het in orde maken van pitch en terrein. Het woord is echter eerst aan onze spelers om te constateeren hoe groot de liefhebberij is. J. J. GROOTMEIJER. Terminus-Competitie rr 21 -k. De gewestijke kampioenen van het seizoen 1925—1926. vj/ Het voorloopig programma voor deze wed strijden luidt als volgt: 11 April: Goahead N. A. C. SpartaAjax 18 April: Ajax—N. A. C. Sparta—Goahead 25 April: N. A. C.Goahead AjaxSparta 2 Mei: N. A. C.Sparta 9 Mei: N. A.C.Ajax 13 Mei: GoaheadAjax 16 Mei: Ajax—Goahead

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1926 | | pagina 5