"1 ÜSMEIwfl »7±y-FX«: m>tJIM mj mr*» No. 14 VRIJDAG 4 DECEMBER 1925 8sfe JAARGANG. KRONIEK. "'i" De twee jongste Zondagen hebben ons eerste elftal twee fraaie overwinningen opgeleverd. In Zaandam heeft Ajax Z. F. C. met 50 gesla gen, terwijl wij j.l. Zondag in een uiterst be- langwekkenden strijd de Spartanen uit den Pol der met 10 hebben geklopt. Beide overwinningen stemmen ons vreug devol. Allereerst omdat de ploeg door heel hard en geestdriftig werken deze twee fraaie succes sen kon behalen en verder omdat wij hierdoor aan de spits gaan in onze afdeeling. Wij willen niet verhelen dat ons elftal voor een goed deel door een serieuze training dit resultaat heeft bereikt. Er wordt de laatste weken vlot en ge regeld geoefend, terwijl Mr. Rose het er hoofd zakelijk op toelegt den ausdauer te vergrooten. Hij is hier wonderwel in geslaagd, waardoor de wedstrijd tegen de Spartaan eveneens in een verdiende overwinning eindigde. Over de ont moeting aan de Zaan gëspeeld,vertelt onze mede werker Interviewer het een en ander, die daar over met onzen oefenmeester een onderhoud had. Over den wedstrijd tegen de Spartaan het volgende. Door energiek volhouden van Kool haas, die Zaterdagmiddag beweerde, ons den volgenden dag een bespeelbaar veld te zullen bezorgen, is Zondagmorgen met alle hens ge werkt om de dikke sneeuwlaag, die ons veld bedekte, op te ruimen. Behalve door een kleine sneeuwploeg is er door tal van Ajaeieden heel hard gewerkt. Marius, Jan Schoevaart, Mast, Piet v. Deijck, Stam, Henk Over en nog tal van anderen hebben meegewerkt om ons veld be speelbaar te maken, Waarmede deze Ajaeieden blijk gaven over een groote dosis liefde voor het vereenigingswerk te beschikken. Moge ook a.s. Zondag, als het terrein eventueel van sneeuw ontdaan moet worden, tal van Ajax- leden bereid gevonden worden, te helpen. Vele handen maken licht werk! Om precies een uur dan ging de laatste krui wagen sneeuw naar den kant, terwijl als restant een keurige Ajax-speeuwman overbleef, ge- vjr vj/ Twee mooie overwinningen. Een nieuw kampioenschap in zicht?

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1925 | | pagina 1