IT Koopt bij en begunstigt onze adverteerders! i CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX FRANS RU TTE. Van het Elftallen-Secretariaat, M. J. KOOLHAAS, A.V. B. Krabbels IV. 96 I Wij plaatsen hierboven de foto van onzen voorhoedespeler Rutte, die er voor zorgde dat wij te Haarlem drie van de vier punten in de wacht sleepten. Hulde! j Wijzigingen Adreslijst A.V. B. vk Gelieve onderstaande wijzigingen in de U gezonden adreslijst aan te brengen: Oueptoom: terrein Middenweg, hoek Kruislaan (oud Swift-terrein). Smijtterrein thans Olympiapleinterrein Amsterdamschen Turnbond. Zeeburgia: voor wedstrijden aanvangende elf uur vertrek van de Gooische stoomtram 10.30 W.P., van 2 uur, 12 30 W.P. De wedstrijden vangen aan na aankomst van de stoomtram. vp. 'k Het is bij Bestuursbesluit bepaald dat reserves, als grensrechter bij competitiewedstrijden moeten fungeeren. Indien van deze bepaling wordt afge weken zullen overtreders van deze bepaling ter verantwoording geroepen moeten worden. Beleefd verzoek de adreslijstjes van den A.V.B. terreinen goed bij te houden. Dit laatste om misverstand te voorkomen. Secretaris E. C. vk. 'k Over de gespeelde matches der lagere elftallen het volgende: Ajax V boekte haar derde nederlaag, ditmaal tegen D.W.V. dat met 4 - 2 ons de baas was. Het elftal heeft nu eenige veranderingen ondergaan, die hopen we, er toe bij zullen dragen dat spoe dig de bordjes verhangen zullen worden. Ajax VI heeft het ook in geen der twee ge speelde wedstrijden tot 'n overwinning kunnen brengen. Van het pas gepromoveerde S.D.S. 2 werd met 0-3 verloren. J. 1. Zondag ging de strijd tegen Tavenu 2. Tavenu begon met 9 man waardoor Ajax aan vankelijk in de meerderheid was. Als Tavenu wat meer aanvallend gaat optreden kan doelman Langenhof slechts ten koste van eenige corners redden. Tavenu neemt dan de leiding 0-1Onze boys pakken dan vervolgens wat krachtiger aan en slagen er in met 'n mooi doelpunt den stand gelijk te maken. 1-1. Tavenu krijgt op fortuinlijke wijze de leiding terug als 'n voorzet via 'n been en paal in ons net verdwijnt 1-2. Na de thee doel punt Tavenu ten derden male. Ajax geeft dan beter partij en 'n tijd lang gaat het spel gelijk op. Te individueel spel en te weinig de vleugels aan het werk zetten zijn de oorzaken dat succes uitblijtt. Uit 'n penalty tegen Schuurman ontstaat ons 4e tegenpunt.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1925 | | pagina 6