I No. 11 DONDERDAG 15 OCTOBER 1925 8sfe JAARGANG. Van onzen trainer. Bij den aanvang van het seizoen richtte Mr Rose aan verschillende spelers onderstaande brief To the Players and Reserves of the first Team. At last we hope to open the season against Feyenoord on Sunday. It has taken a long time but I trust that this in noway has diminished our pretentions to start well and bring the club where we all wish it will be at the end of the season, viz the top of our di vision. This is by no means an impossible task, but we must from the beginning work together and train. From what I have seen from our practice matches, we have got the material to put a strong team in the field which can be made stronger by training. Lett us all come regularly on Thursday nights on the ground. But do not forget the best training is to live regularly, donot smoke too much, in no case before a match and abstain from alcoholic drinks, and 1 am sure if you fol low this up, our team will be hard to beat. It is the interest I take in you that makes me write as above, on my part you my be assured that 1 will do all that is in my power to help you to improve your play and make you fit. With my best wishes for a succesfull season, I remain yours H. B. Rose. VERTALING Aan de spelers en reserves van het eerste elftal. Eindelijk hopen wij a. s. Zondag tegen Feijenoord het seizoen te openen. Het heeft lang geduurd, doch ik ver trouw dat het in geen enkel opzicht aan ons voornemen om goed te beginnen, heeft te kort gedaan, om de club daar te brengen waar wij allen haar wenschen te zien aan het eind van het seizoen, n.l. aan het hoofd onzer afdeeling. Dit is geen onmogelijke taak, maar wij moeten van begin af aan samenwerken en trainen. Van hetgeen ik gezien heb in onze oefenwedstrijden, hebben wij het materiaal om een sterk elftal in het veld te brengen en hetwelk nog sterker kan worden door training. Laat ons geregeld Donderdagavonds op het veld komen. Maar vergeet niet dat de beste training is een regelmatige le venswijze; rook niet te veel, in geen geval vóór een wedstrijd en onthoudt je van alcoholische dranken en ik ben er zeker van dat, als jelui dit opvolgen, ons elftal zeer moeilijk te slaan zal zijn. Het is de belangstelling, die ik stel in jelui, die mij het bovenstaande doet schrijven. Wat mij betreft, kunt Gij er verzekerd van zijn, dat ik alles zal doen, hetgeen in mijn macht is om jelui te helpen je spel te verbeteren en je lichamelijk geschikt te maken. Met mijn beste groeten voor een voorspoedig seizoen, verblijf ik, H. B. Rose.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1925 | | pagina 1