xj' Ons Jubileum. Het heeft onze opmerkzaamheid getrokken, dat in tal van Cluborganen van bevriende Clubs melding is gemaakt van ons Jubileum. Vele organen hebben daarbij woorden van lof aan ons adres gericht» waarvoor Ajax zeer erkentelijk is. Ajax hoopt van harte dat de vriendschap tusschen de vele Nederlandsche clubs en onze vereeniging door tal van jaren moge bestendigd blijven. Nogmaals hartelijk dank! Verder maken wij van deze gelegenheid ge bruik alle organisaties, die ons blijken van hunne belangstelling deden toekomen, eveneens beleefd dank te zeggen! .ik Een internationale wedstrijd voor Juniores. Het Ajax-bestuur is er in geslaagd een Inter nationale wedstrijd voor onze Juniores te ar- rangeeren. Als tegenstanders zullen de Juniores van de Verein für Leibesübungen 04 v.V. Kre- feld fungeeren. Deze wedstrijd wordt op één der Pinksterdagen op ons terrein gespeeld. De Duitsche jongelui spelen verder nog een of twee matches in Nederland op den heen- of terugweg. Onze juniores ondergaan dus al vroeg den internationalen vuurdoop. Wij ver trouwen dat het een prettige match zal worden. In ieder geval wekken wij alle Ajacieden op om dezen wedstrijd bij te wonen en onze jon gens aan te moedigen. J. G. Ouwen. Tot ons leedwezen is ons lid Cluwen, j.l. Maandag een vrij ernstig ongeval overkomen. De patiënt maakt het gelukkig vrij goed doch zal voorloopig wel volkomen rust moeten houden. Wij wenschen hem van harte het beste en een spoedig herstel. Hoezeer Cluwen met onze vereeniging medeleeft bewijst, dat alhoewel het ongeval hem vóór de wedstrijden op ons terrein trof, bleef hij tot het einde de wedstrijden volgen. De N, V. B. maakt bekend dat de ingekomen aanvragen dermate talrijk zijn dat het beschik bare aantal verre is overtroffen. Ajax krijgt slechts een deel der gevraagde kaarten. Wij zullen een dezer dagen dus die aanvragen, die tot de laatste inzenders behooren, (alles is op volgorde geboekt) hun geld terugzenden. Een deel der aanvragers kan inplaats zit- „staan plaatsen" krijgen. Niemand krijgt meer dan twee kaarten!! Op Vrijdagavond 1 Mei a.s. wordt in Caf- Doon, Rembrandtsplein 22 bovenzaal, gelegen heid gegeven de kaarten te ontvangen. Indien men niets hoort zijn de plaatsen toegewezen. J. J. GROOTMEIJER. Clubavonden. i Vrijdag 24 Maart a.s. laatste Clubavond van dit seizoen. Wij danken de Dames en Heeren die ook dit jaar weer hun steentje bijdroegen tot het ge zellige verloop dier avonden, hartelijk. Ik spreek ongetwijfeld namens al de getrou we clubavond-bezoekers, als ik mTn mede- commissie-lid Joh. Cluwen, die plotseling on gesteld is geworden, een zéér spoedig algeheel herstel toewensch. Voor de mij door de leden aangeboden gou den medaille, betuig ik m'n hartelijken dank. De Clubavond-commissie, J. SCHOEVAART. JOH. CLUWEN. Steunt het Olympisch Comité 1928 IV- \J)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1925 | | pagina 4