Hotel Café Restaurant „METROPOLE" Gelegenheid voor Clubdiners en Vergaderingen f7~ CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 15 scoorde achtereenvolgens vier doelpunten, waarmede zij prijswinster werd van ons Jubi- leum-tournooi. Blauw Wit won de kleine zil veren molen en wij lieten den derden prijs aan de Schotten, ons zelf met den 4den prijs, een verguld zilveren herinneringsmedaille tevreden stellende. Des avonds vereenigden zich ongeveer 130 personen aan een diner in het American Hotel, alwaar de prijzen werden uitgereikt en waar een uiterst jolige stemming heerschte. De Engelschen bleken vol lof over de ontvangst en brachten hiervoor hartelijk dank aan Ajax. Er is veel gesproken, er is goed gesproken. Pl.- verv. Chairman Grootmeijer hierbij handig geassisteerd door Oudheusden, vertegenwoor digde ons op de bekende wijze, terwijl wij daarnaast enkele uitstekende Engelsmhe spee ches o.m. van de Heeren Dane, O'Hear, Dr. Lulofs Seylhouwer, Dr. Keesing en Martens noteerden. De centerhalf Huil bleek een pracht tenor-geluid te hebben en een Engelsch duo had eveneens groot succes. Tot des nachts twee uur bleef men daarna nog bijeen. Er is gedanst, (de Schotten voerden een Schotsche dans uit!) en er was hartelijk heid! De Blauw Wit-hoek zorgde niet het minst voor stemming! Alle gasten hadden alle lof over de ontvangst welke tot in de puntjes geregeld bleek en waar bij de overige bestuursleden van Ajax zich alle moeite hebben gegeven om het feest schitte rend te doen slagen. Het was het einde van ons 25 jarig Jubileum feest, dat zonder eenig voorbehoud schitterend geslaagd genoemd kan worden. Oproep. vt/ Ondergeteekenden, deel uitmakende van de Commissie, gevormd uit de leden en tot doel hebbende de vereeniging een eikenhouten me daille-kast aan te bieden, ter gelegenheid van het jubileum, berichten dat eventueele giften nog gaarne worden aanvaard. Het geheele bedrag, benoodigd om het geschenk aan te kunnen bie den is nog niet volteekend. Men zende de bij dragen aan een der ondergeteekenden. J. ZWEESAARDT, Hotel de Rozenboom, Bussurn. W. H. A. GUPFFERT, Corn. Drebbelstr. 26, Amsterdam. De komende wedstrijden. i i Behalve enkele wedstrijden voor de juniores en adsp.-elftallen staan nog op het programma eenige ontmoetingen voor de hoogere elftallen. A-s. Zondag speelt Ajax I thuis een oefenwed strijd tegen Bredania, waarbij de E. C. de ge legenheid krijgt weer enkele jongere spelers een trial te geven. Dan speelt een combinatie 11/IIIde elftal op 26 dezer in de serie-wedstrij den der Kennemers te Beverwijk mede. Ook is ingeschreven voor de wedstrijden van Water graafsmeer in Mei a.s., waarbij ons Ilde, lilde en VIB zullen deelnemen. Tot slot van het sei zoen zullen dan hoogstwaarschijnlijk weer een paar profclubs op het Ajax-veld verschijnen en dan valt het doek van het stuk 1924/25, een stuk dat heel belangrijk geweest is, stampvolle zalen heeft getrokken en voor Ajax lang niet zonder succes is geweest. Rembrandtplein 22 Telefoon 48541. Aanbevelend G. CH. DO ON. V

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1925 | | pagina 3