1 3 Ons internationaal tournooi No. 3 WOENSDAG 15 APRIL 1925 8ste JAARGANG. „Ajax" heeft bij de organisatie van haar In ternationaal tournooi een ongekend succes mogen boeken. Beide Paaschdagen heeft men op onze ground van goede sport kunnen genie ten. Niet minder dan 20000 toeschouwers zijn getuige geweest van het tournement, zoodat de wedstrijden in elk opzicht een succes gewor den zijn. Uit het buitenland waren Ilford F. C. en Glasgow University A. C. deelnemers, ter wijl Blauw-Wit en Ajax de Nederlandsche kleuren hebben verdedigd. De keuze van deze Engelsche clubs is wel een gelukkige geweest. Bracht de Ilford F. C een elftal mede dat uitstekend en eerste klasse spel vertoonde, de studenten uit Glasgow bleken dergelijke hoogstaande en sympathieke jonge lui te zijn dat dit alleen de keuze ruimschoots rechtvaardigde. De studenten kwamen reeds de vorige week Zondag via Hull-R'dam naar Holland. Men pikte hen voor den wedstrijd tegen C. V. V. op en sindsdien zijn zij tot Dinsdagmiddag onze gasten geweest. Vooral Mevrouw Oudheusden heeft zich, trouw door haar man en Reynolds bijgestaan, verdienstelijk gemaakt, wat be treft den gasten tijdens hun aanwezigheid veel van het moois dat Amsterdam en omstreken biedt, te toonen. Zeer voldaan en door tientallen Ajax-vrienden en vriendinnen uitgeleide ge daan, zijn O'Hear en zijn vrienden Dinsdag j.l. weer Albion-waarts getogen. Zooals gezegd de Ilford F. C. uit iets oudere spelers en officials bestaande, doch eveneens sportsmen van de bestfe klasse, maakte zich populair door het uitstekende voetbal dat getoond werd- De Ilford-men wonnen tenslotte zeer ver diend den eersten prijs. Op den eersten Paaschdag werd het tourne ment geopend met den wedstrijd Glasgow Uni- versity-Blauw Wit. Slechts met veel moeite De organisatie een groot succes. Ilford F.C. wint de zilveren molen. Twee mooie sportdagen - Verbroedering tusschen de vier deelnemende elftallen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1925 | | pagina 1